Americká herečka bývala jako malá modelkou. Krásná je stále. Zkuste její styl líčení, kde prim hrají hlavně rty!

Rozjasněte pleť


Amandina pleť je sjednocená, avšak zářivá a přitom matná. Zvolte si proto také zmatňující make-up, ale se střední kryvostí, který nebude působit jako maska. Aplikujte ho štětcem do stran, ze středu obličeje. Nezapomeňte ho také nanést na krk a na uši. Chybu neuděláte, ani pokud ho nanesete na oční víčka, kde udělá základ očním stínům. Pod oči vklepejte krémový korektor. Líčka rozzařte tvářenkou v červeném odstínu.

„Otevřete“ oči


Na horní víčko aplikujte hnědý oční stín, který je velmi přirozený. Měl by být bez perleti. Pak se zaměřte hlavně na řasy. Pokud si nebudete chtít, stejně jako Amanda, lepit trsy umělých řas, nejprve zvolte bílou podkladovou bázi pod řasenku, teprve pak černou řasenku. Avšak tak, aby řasy byly od sebe oddělené a vypadaly sice výrazně, ale ne přemalovaně.

Rty


Nejvýraznějším prvkem líčení jsou rudé rty. Zvolte krémovou rtěnku s mírným leskem. Aby se přes den rtěnka nestírala a nezůstávalo okolo rtů nehezké orámování od konturovací tužky, vymalujte nejprve celý jejich povrch konturovací tužkou v co nejpodobnějším odstínu, jako je rtěnka. Pokud chcete, aby rtěnka vydržela dlouhé hodiny, zvolte rtěnku dlouhotrvající, která se pak musí odlíčit dvoufázový odličovadlem.

  7:00,  aktualizováno  26. března 2019 16:45