Beauty trend dnešní doby je jasný: multifunkčnost produktů. Pokud toužíte po krásně sjednocené, zářivé pleti bez vrásek, máme skvělou zprávu: konečně je tu make-up, který nejenže pleť opticky zkrášlí, ale zároveň o ni pečuje, hydratuje a omlazuje ji.

NIVEA pečující tónovací krém 3 v 1 Care & Color kombinuje tři účinky v jednom. Obsahuje kyselinou hyaluronovou, hydratační složky a vysoce kvalitní barevné pigmenty. „Receptura s kyselinou hyaluronovou působí na vrásky vzniklé z dehydratace a při pravidelném používání viditelně redukuje jemné linie a vrásky, “vysvětluje Britta Fischer z výzkumu a vývoje značky NIVEA. „Pro recepturu našeho výživného make-upu jsme vybrali různé pigmenty nejvyšší kvality a minerálního původu, které výborně kryjí a zároveň projasňují pleť.“

Externí obrázek

I když tento pečující tónovaný krém skvěle pečuje o pleť a poskytuje ji dlouhotrvající hydrataci po dobu 12 hodin a zanechává ji hladkou a pružnou, tak nemastí. Výsledkem je zářivá, krásná, zdravá a sjednocená pleť. Linky a vrásky jsou redukovány a pleť působí mladším dojmem.

Jak správně aplikovat NIVEA pečující tónovací krém?

Krok č. 0 – přípravný krok:

Dobře si vyberte barvu tónovacího krému, která bude ladit odstínu vaší pleti. Nejlépe se to zkouší na hraně čelisti. Pokud si nejste jistá, kupte si oba odstíny a míchejte si pokaždé barvu, která vám v daný den vyhovuje. Nezapomínejte na to, že odstín pleti se v průběhu roku mění. Nejsvětlejší je v zimě, opálenější je zase v létě.

Krok č. 1:

Nejprve na čistou pleť naneste denní krém a počkejte několik minut, až se vstřebá.

Krok č. 2:

Tónovací krém lze aplikovat prsty, štětcem nebo houbičkou. Aby byl efekt co nepřirozenější a „splynul“ s pletí, nepoužívejte ho příliš velké množství. Aplikujte ho od středu obličeje směrem ven podle směru, kterým vám rostou jemné chloupky na obličeji. Pečující make-up do pleti dobře zapracujte, tak, aby nebyly vidět žádné flíčky nebo proužky a pozor si dávejte zejména u hrany čelisti, na krku, na čele u uší, aby nebyl vidět přechod mezi barvou a nenalíčenou pletí.

Krok č. 3:

Pokud potřebujete vyšší krytí, je možné nanést druhou tenkou vrstvu tónovacího krému.

Externí obrázek

Pečující tónovací krém Hyaluron Cellular Filler 3 v 1 Care & Color, NIVEA, 30 ml, 600 Kč

Inovované nemastné složení 3 v 1 obsahuje kyselinou hyaluronovou a hydratační složky, které pleti poskytují 12hodinovou hydrataci a redukují linky a vrásky. K tomu jsou přidány vysoce kvalitní barevné pigmenty, které splynou s tónem pleti a kryjí nedostatky a zarudnutí. Složení je bez parfemace a je k dostání ve dvou odstínech – ve světlém a ve středním.

Teď máte možnost přihlásit se do testování těchto pečujících tónovacích krémů, stačí se přihlásit ZDE!

  14:00