Rok 2019 se nese na vlně oslav 220tých narozenin TONAKU. A jak lépe je v létě oslavit než pořádným piknikem. Sluneční paprsky, vůně přírody a krásné dlouhé dny přímo vybízejí k posezení s přáteli nad dobrým jídlem a sdílením svých zážitků.

Emoce přátelství, partnerství a užívání si života nás inspirovala pro pestrou letní kolekci, která je plná originálních vzorů, tvarů a zdobení. Na své si přijdou milovníci ležérní elegance a jednoduchého zdobení a stejně tak příznivci odvážnějších prvků, květin a velkých dramatických klobouků.

Externí obrázek

Letní kolekci tvoří převážně přírodní odstíny a nikdy nestárnoucí kombinace bílé a černé. Své jednoznačné zastoupení má v mnoha podobách také vzor puntíku. Nezapomněli jsme však zahrnout i výrazné barevné odstíny, ať již v podobě fuchsiově růžové pro dámy či krásných modrých odstínů pro muže.

Externí obrázek


Stejně tak, jako je pro nás důležitý design a originální vizuální pojetí, nezapomínáme na kvalitu materiálů, které pro vás hledáme po celém světě. Těšit se tak opět můžete na krásný japonský glazovaný papír či různé druhy mořských trav. Protože věříme, že i letní klobouk může být nejen praktickým pomocníkem před sluncem, ale i stylovým a luxusním doplňkem.

Externí obrázek

Takže až v létě s přáteli vyrazíte na piknik, nezapomeňte si své klobouky, protože nejen, že vás ochrání, ale rázem vytvoří z vašeho pikniku stylové a originální místo, kde se setkává přátelství, móda a skvělé jídlo a pití. Zkrátka letní atmosféra, jak má být.

Externí obrázek

Díky letnímu klobouku TONAK se stanete inspirací pro své okolí. Budete nepřehlédnutelná, originální a trendy. A který klobouk z nové kolekce jste si zamilovala Vy? 

Navštivte kamennou prodejnu TONAK nebo e-shop na www.tonak.cz a nechte se inspirovat.

  11:00,  aktualizováno  17:19