Jedním z nejpřekvapivějších trendů nadcházející sezony jsou bezesporu oversized klobouky. Návrháři, kteří udávají krok celému módnímu odvětví, vsadili letos na maxi velikosti a pokud chcete jít s dobou, nesmí tento výrazný doplněk chybět ani ve vaší garderóbě.

 když se zdá, že si z nás neustále utahuje opožděně aprílové počasí, léto už je opravdu za dveřmi. Je tedy nejvyšší čas porozhlédnout se po originálním kousku, kterým doladíte styl. Klobouk s širokou krempou oživí každý outfit, ale také vás ochrání před škodlivými slunečními paprsky.

Mint & Berry, Zalando, 640 Kč

Nezbytný pomocník

Úžeh nebo úpal můžete však dostat i mimo rekreační letovisko ve Středomoří nebo u Tichého oceánu. Stačí totiž pár desítek minut na přímém slunci a podobná zkušenost vás klidně potká i na říční plovárně ve vašem městě nebo doma na zahradě. Pokud se tedy chystáte strávit odpoledne na čerstvém vzduchu, klobouk bude ideálním bodyguardem a ještě vám to v něm bude slušet.

Bershka, 349 Kč

Nejen na dovolenou

Slaměné pokrývky hlavy vypadají skvěle k letním maxi i minišatům, elegantním i bláznivě vzorovaným overalům a pokud zvolíte tmavou variantu, můžete je obléct také ke kalhotovému kostýmku do práce.  Způsoby využití neznají hranic, takže je opravdu škoda schovávat velké klobouky pouze pro chvíle dovolené u moře. Podívejte se na ty nejkrásnější, které jsme pro vás vybrali pro tuto sezonu.

Témata: Tichý oceán