I když nám na líčení nezbývá čas, většina z nás sáhne v rychlosti aspoň po řasence. I s tou můžete dokázat divy! Vyzkoušejte (a darujte ženám ve svém okolí) řasenku Volume Reveal od Bourjois s kartáčkem, který odhalí a nalíčí každou řasu.

Řasenka jako dárek pod stromeček? Určitě! Nadělte ženám ve svém okolí řasenku Volume Reveal od Bourjois. A jednu při té příležitosti vezměte i pro sebe. Jakmile ji vyzkoušíte, už nebudete chtít jinou.Proč byste měla letos zabalit mamince, sestře, kamarádce či kolegyni právě řasenku?


Důvodů je hned několik. Novinka Volume Reveal odhalí i ty nejmenší řasy, na které si normálně nevidíte, tudíž je zpravidla nenalíčíte. Díky třikrát zvětšujícímu zrcátku, které je součástí balení, uvidíte i ty nejmenší řasy a snadno je namalujete. Řasenka má perfektní kartáček, který nevytváří žmolky a velice snadno se s ním manipuluje. Svým řasám tak dopřejete intenzivní barvu, velký objem a rozdělení, které vydrží po celý den. Vybírejte ze 3 variant – černou, extra černou nebo voděodolnou, všechny za 399 Kč za kus.

   7:00,  aktualizováno  25. března 2019 19:45