Cesta ke krásné hřívě vede přes výběr vhodných produktů a začíná u šamponu. Ten vlasy a pokožku čistí, zároveň je však může vysušovat. Nezapomínejte proto na vyživující péči, která navrací lesk a pružnost.

Novinka Fructis Hair Food od Garnier je prvním produktem svého druhu, jelikož v sobě spojuje účinek třech vyživujících produktů: balzámu, masky na vlasy a bezoplachové péče. Obsahuje 98 % ingrediencí přírodního původu a je obohacený o výtažky ze superovoce. Jednotlivé druhy dodávají vlasům ještě více živin než kdy předtím: makadamie pro suché vlasy, goji pro zářivost barvených vlasů, papája pro poškozené vlasy nebo banán pro hloubkovou výživu.


Co potřebují vaše vlasy?


Balzám
Balzám na vlasy byste neměla vynechávat nikdy. Jedná se o produkt, který vlasy posiluje a usnadňuje jejich rozčesávání. K určitému druhu šamponu přichází většinou i balzám ze stejné řady, ale použít můžete i jiný v závislosti na očekávaném výsledku. Po každém umytí vlasů šamponem naneste balzám do konečků a nechte pár minut působit, poté důkladně opláchněte.Maska na vlasy
Jednou za čas, ideálně každý týden, nahraďte balzám hloubkově vyživující maskou. Její složení obsahuje celou řadu účinných látek a dodává vlasům potřebnou hydrataci a sílu. Maska se nanáší stejně jako balzám pouze do konečků, důležité je nechat ji působit o něco déle. Vlasy budou po použití masky krásně vyživené a regenerované.Bezoplachová péče
Jak vyplývá již z názvu, bezoplachová péče se z vlasů nevymývá. Můžete ji nanést na ještě vlhké nebo vysušené vlasy, čímž jim dodáte extra péči. Bezoplachovou péči aplikujte jako třetí krok, po použití šamponu a balzámu nebo masky. Většinou přichází v balení se sprejem nebo pumpičkou a její výhodou je, že na vlasech působí až do dalšího umytí.

  9:01,  aktualizováno  26. března 2019 11:18