Vyčistíte tělo za pouhé za 3 dny.

Detoxikace těla koktejlem

Tato dieta je založena na principu detoxikace jater pitím speciálně připraveného brusinkového koktejlu s pomerančovo-citronovou šťávou. Brusinková šťáva obsahuje velké množství organických kyselin a bioaktivních látek, které detoxikaci jater aktivují. Pomerančová a citronová šťáva obsahuje mnoho vitaminu C, který ničí volné radikály.


Příliš mnoho nezdravého tučného jídla, alkoholu, stres a nedostatek pohybové aktivity, to vše zatěžuje vaše játra. Právě detoxikací se játra odlehčí, zbaví se jedů a spalování tuků probíhá znovu optimálně. Tato dieta a vyvážená strava plná zeleniny a bílkovin by měla pomoci k tomu, abyste byli sami se sebou opět spokojení.


Příprava koktejlu:

250 ml 100% brusinkové šťávy smíchejte s 1,5 l vody a zahřejte. Smíchejte půl lžičky skořice, čtvrt lžičky zázvoru a strouhaný muškátový oříšek, dejte do sítka, namočte do brusinkové vody a nechte asi 15 minut vyluhovat. Potom směs koření vyndejte a smíchejte brusinkovou vo­du se 175 ml čerstvé pomerančové šťávy a 50 ml cit­ronové šťávy. Nechte vychladnout. Směs koření v koktejlu zvyšuje schopnost organismu spalovat tuky, proto si vždy dejte skleničku před cvičením. K úplné detoxikaci organismu stačí 3 dny.


  9:15,  aktualizováno  31. března 2019 13:32