Toužíte po dokonalé pleti, používáte krémy a séra?

Nezapomi´na´te ale na to nejdůležitějši´? Za´řiva´ a zdrava´ pletˇ vyžaduje pravidelne´ čištěni´, bez něj neni´ pe´če o pletˇ kompletni´! Spra´vne´ čištěni´ je nezbytne´ ra´no i večer. Stara´ moudrost pravi´, že ranni´ pe´če přina´ši´ kra´su, kdežto ta večerni´ se stara´ o zdravi´ pleti. Použi´vejte produkty, ktere´ jsou při´mo pro čištěni´ pokožky určene´. Nevysušuji´, o pletˇ pečuji´ a udržuji´ jeji´ hydrataci v rovnova´ze. NIVEA nabi´zi´ širokou řadu produktů určeny´ch pro čištěni´ jednotlivy´ch typů pleti, ktere´ ji dokonale vyčisti´ a jemně chra´ni´. Bohaty´ sortiment a ověřena´ kvalita dělaji´ ze značky NIVEA světovou jedničku v čištěni´ pleti. *


Jak ideálně odlíčit pleť?

Začínejte odlíčením očí, zvolte vhodný přípravek, který odstraní make-up a zároveň pečuje o citlivou oblast kolem očí. K odlíčení celého obličeje použijte pleťové mléko nebo čisticí gel. Nakonec pleť ošetřete pleťovou vodou. Nyní je připravena pro aplikaci pečujcíí kosmetiky. 


Proč odličovat?

Vrstveni´ při´pravků a nečistot vede k podra´žděni´ pokožky, po´ry se ucpa´vaji´. Pletˇ neni´ schopna sama regenerovat, „dusi´” se pod na´nosem nečistot a u´činne´ la´tky z kre´mů se nedostanou k povrchu pokožky. Nespra´vnou pe´či´ docha´zi´ k jeji´mu promaštˇova´ni´ nebo naopak vysušova´ni´, pletˇ je dehydrovana´, zašedla´ a unavena´, rychleji sta´rne.Vyčištěnou pleť můžete mít rad dva!

Ma´lo času? Sa´hněte po NIVEA Micela´rni´ čistici´ vodě 3 v 1. Ta obsahuje drobne´ ča´stečky – micely –, ktere´ funguji´ jako magnet, ktery´ přita´hne a obklopi´ kožni´ maz, zbytky make-upu a nečistot. Tato inovace šetrně, ale za´roveň efektivně čisti´ pletˇ, odstraňuje make-up i řasenku a hydratuje i osvěžuje pletˇ v jednom kroku. Vy´sledkem je čista´, jemna´ a hydratovana´ pletˇ, ktera´ je skvěle připravena k vstřeba´ni´ u´činny´ch la´tek denni´ho nebo nočni´ho kre´mu.Vi´ce se dozvi´te na www.nivea.cz


* Euromonitor International Limited; NIVEA na celosvětove´m trhu v kategorii čistici´ pletˇove´ kosmetiky zahrnuji´ci´ tekutou/kre´movou/gelovou/tuhou čistici´ kosmetiku a čistici´ pletˇove´ ubrousky; maloobchodni´ prodeje v hodnotě za rok 2013.


  6:08,  aktualizováno  25. března 2019 20:31