Před vánocemi má skoro každá z nás tolik práce a skutečných či domnělých povinností, že nevíme, kam dřív skočit. Sehnat dárky, cukroví, všechno dodělat...a pak 24. prosince padnout ke stromečku. K tomu všemu chceme být samozřejmě upravené a krásné, takže ještě rychle stihnout třeba nehty a taky kadeřníka!

Tolik věcí může být nad lidské síly, ale nebojte – řešení je snadné. Zkuste změnu barvy vlasů, ta udělá mnoho a zvládnete ji i doma, třeba se semipermanentní barvou na vlasy Casting Creme Gloss od L´Oréal Paris.

Barvy na vlasy jsou trendy pořád. Možná se trošku mění odstíny a taky nám všechno nesluší, stačí ale mrknout na Instagram pro trošku inspirace. A co bude „in“ v zimě 2020? Co zkusit sytě mahagonovou, chladnou čokoládově hnědou nebo medovou blond? Všechny tyto barvy a ještě dalších 24 odstínů najdete právě ve vzorníku Casting Creme Gloss.

Externí obrázek

Casting Creme Gloss je ideální pro dívky a ženy, které s barvením nemají ještě mnoho zkušeností, rády experimentují, nebo potřebují zakrýt první šediny. Tato barva je šetrná, bez amoniaku, neodrůstá a postupně se vymyje. Nevznikají tak ošklivé odrosty, naopak ji můžete snadno překrýt jinou, pokud byste snad při výběru sáhla vedle. Barva má také příjemnou krémovou strukturu, díky které se snadno aplikuje a nestéká, vlasy zanechá saténově hebké a lesklé.

Součástí balení je také závěrečná péče obohacená o přírodní ingredience – třeba kokosový olej pro sytou hnědou, lískový oříšek pro zářivě hnědou, goji pro intenzivní červené odstíny nebo med pro jasnější blond.

Takže žádnou paniku, jen příště v drogerii zamiřte do uličky s barvami a vyberte si tu, díky které budete nejkrásnější

  14:00