Milujete smoothie a hledáte inspiraci pro nové a chutné recepty?
Nemusíte, přinášíme vám 9 nejsdílenějších smoothie receptů od světových nejen healthy bloggerek pro krásnou pleť! Jsou zdravé, zábavné, chutné a jako bonus mají pozitivní vliv na naši pokožku. Jak lépe začít den? Jdeme na to!

1. Bobulovité ovoce, jako třeba borůvky nebo jahody, jsou zdrojem antioxidantů a lněná semínka jsou skvělým zdrojem esenciálních mastných kyselin. Takže tohle smoothie od bloggerky Easy as Apple Pie z bobulí, lněných semínek, jogurtu a kapusty je doslova zachráncem vaší pleti!

 

2. Voda, špenát, římský salát, citrón, celer, banán, hruška a jablko. To jsou ingredience asi nejsdílenějšího smoothie na našem seznamu. Přišla na něj Kimberly Snyder a slibuje, že vaše kožní buňky budou plné života a zářící.

 

3. Tohle smoothie od Crunchy Betty je skvělou cestou k dosažení hladké pokožky, pomáhá vyčistit pleť od akné a také urychlit růst vlasů a nehtů. Základem je bílý jogurtu, k tomu přidejte kokosový olej, spirulinu, špenát, kapustu a banán a je to!

 

4. Kokos a malina? Dvě věci, které milujeme, takže proč ne? Zdravé esenciální mastné kyseliny z kokosu a chia semínek jsou pro pokožku doslova požehnáním. Maximálně dvě lžičky chia semínek umístěte do hrnku s vodou a nechte je přes noc v lednici nasáknout. Druhý den pak přidejte 2 hrnečky kokosového mléka, nakrájený nebo nastrouhaný kokos a dva hrnky zmrzlých nebo čerstvých malin. Toť recept od SuperHealthyKids.com.

  15:39,  aktualizováno  24. března 2019 15:11