Playboy 2003 – erotická plná hra zdarma

  12:01aktualizováno  6. června 12:13
Novinka z dílny českého týmu Nitromsoft, propracovaná erotická adventura Playboy 2003, zdarma ke stažení. Podaří se vám sbalit některou z desítek prima holek a užít si s ní v posteli?

Playboy 2003: Poslední úlet

Platforma: Freeware
Výrobce: Nitromsoft

Stáhnout

Playboy 2003Erotická textovka Playboy od Victory Software ve své době způsobila malou revoluci. Původně nenápadná hra si získala obrovskou oblibu a vytvořila v zásadě novou odnož žánru, hry na playboye, drsného chlapíka, který obráží bary, diskotéky či koupaliště a nabaluje si tuny prima koček, chodí s několika dívkami zároveň a užívá si s nimi v posteli, jak jen je to možné. Komu by se takový životní styl nelíbil alespoň ve virtuální podobě? Atraktivita tématiky a zároveň vysoká hratelnost pomohly ke slávě i dalším hrám – pokračováním Playboy 2 a 3, titulu Playboy 2002 nebo třeba již zpola komerční české sharewarovce Sandy (která chystá dokonce svoji 3D verzi). Dnes vychází další hra s magickým slůvkem Playboy v názvu. Na svědomí ji má tým Nitromsoft a díky ochotě stran autorů ji můžeme nabídnout zcela exkluzivně čtenářům služby BonusWeb Profi o několik týdnů dříve, nežli bude zpřístupněna jako freeware. A že je to dárek více než hodnotný snad přesvědčí následující řádky.

Playboy 2003Megalomanský rozsah instalačního souboru Playboy 2003 naznačuje, že zde půjde o projekt obřího rozsahu. A skutečně. Z původní několikakilobajtové textovky s nulovou grafikou už zbyl prakticky jen základní princip, zatímco vše ostatní se změnilo k nepoznání. Jádro hry zůstává v podstatě stejné – cílem je sbalit co největší množství holek a získat si jejich oblibu dárky, společnými aktivitami, vhodným jednáním – a samozřejmě i sexem. Hra funguje na základním principu cirkulace peněz: hráč je vydělá a následně vrazí do balicích a udržovacích aktivit, které se týkají dívek. Nabízí velké množství aktivních míst. Virtuální postava žije vlastním životem, má svůj dům, vybavení, mobilní telefon, musí si kupovat jídlo a pití a zajišťovat splnění základních potřeb (spánek atd.). Charakterizována je několika základními veličinami, počínaje výškou a váhou, stylem vystupování, délkou penisu nekonče.

Playboy 2003Balení dívek je provedeno podobným stylem jako v klasickém Playboyi. Je možné je řadou různých způsobů zaujmout, následuje fáze přesvědčovací, kde hráč uplatní nejrůznější lichotky, vtipy, historky, fingované hrdinské činy, intimnosti, pozvání a všemožné další finty. Dojde-li k úspěšnému naplnění, zařadí se dívka na seznam těch, s kterými playboy chodí. Nastaví se u ní určitá míra obliby – a nyní záleží jen na tom, jak se hráči povede oblibu udržet. K tomu je potřeba dívku čas od času navštívit, někam pozvat, či si s ní zašpásovat v posteli. To ze začátku ale nebude jednoduché, neboť většina je poměrně ostýchavá a k sexu přivolí až po delší době vzájemného soužití. Když se to ale povede, získá hráč přístup k pěkným peprným fotografiím, který je dostatečnou odměnou za vynaloženou snahu.

Playboy 2003Playboy 2003 je mezi sobě podobnými klony výjimečný zejména bohatostí vedlejších aktivit. Umožňuje řadu způsobů, jak si vydělat peníze, ale exceluje i dalšími blbůstkami: reálně zpracovaný mobilní telefon, možnost zapnout si televizi a zhlédnout díl ve flashi vyrobeného humorného seriálu. To vše přispívá k vynikajícímu dojmu a zároveň dlouhé trvanlivosti hry. Chválit lze také audiovizuální zpracování: futuristický design v podstatě textové hře dodává příjemný vzhled, na vysoké úrovni jsou filmečky a animace, o fotografiích ani nemluvě. Špičková je též hudba, která celé hraní doprovází, takže ve výsledku dochází k situaci, že Playboyovi 2003 nelze vytknout nic krom trochu vyšší velikosti instalačního souboru (to už je ale daň za kvalitu, modemisté bohužel tentokrát asi ostrouhají). Ačkoliv jsme tedy v přehledu nejočekávanějších českých freeware her roku dali přednost podobné hře Mr. Lover, vypadá to, že tento nadějný titul bude mít co dělat, aby mohl být s Playboyem 2003 vůbec srovnáván. A teď už dost řečí okolo: hurá na lov těch nejhezčích a nejnadrženějších koček! :o)


Autor:

Nejčtenější

Další z rubriky

Smrt v REZ PLS není pro dvě kouzelnická nemehla překážkou

REZ PLS

V této velice pěkné, ale technicky nedokonalé plošinovce vám nepomůže ukládání pozice, ale síla přátelství… A taky...

Mandagon je nádherná a rozjímavá hra s nádechem východních kultur

Mandagon

Po grafické a hudební stránce překrásná arkáda Mandagon vás provede světem, kde se nebojuje ani neumírá, ale medituje.

The Last of Humans představuje: Nejhlasitější zombie v historii

The Last of Humans

Nemrtví v této akci jsou asi tak rychlí, jako zabržděný parní válec. Ale to této „hororové“ hře vůbec neubírá na kráse.

Najdete na iDNES.cz