Ulead MediaStudio

  12:00aktualizováno  5. října 9:46
Jedná se o kompletní Digital Video Suite, který nabízí Real-time MPEG capture, Real-time preview a Real-time output! Obsahuje také sadu nástojů pro kreslení grafiky, CG grafiky, audio úpravu zvuku atd.

Ulead MediaStudio 8

Ulead MediaStudio 8

Připravil jsem další češtinu, ale hned na úvod musím říct, že to nebylo nijak lehké. Jde o novou verzi programu Ulead MediaStudio 8.00.0028, který je do značné míry přepracován a hlavně v základním prostředí neumí českou diakritiku. Dialogy a hlášky jsou v pořádku. Proč to firma oproti verzi 7.0 změnila nevím. Tak jako u předchozí verze, tak i zde jsem nepřekládal program Audio Editor 8.0, protože této oblasti nerozumím, takže to nechám na odborníky. A nyní k verzi. Jde (už podle čísla) o plnou ale nezaregistrovanou verzi s 30ti denní zkušební dobou ale nejedná se o klasickou trial verzi (zde oproti trial se před spuštěním programu objeví dialog k aktivaci programu). Takže si nejsem jist, zda to bude fungovat i pro trial verze. Ale zkusit se to může, že? Kdyžtak dejte vědět. Každopádně, velikost instalačního programu je 128MB.

Ulead MediaStudio 7

Ulead MediaStudio 7

Tak jsem pracně "dotvořil" překlad do programu Ulead MediaStudio 7.00.1300 Trial. Nevím, zda ho mám nějak popisovat, protože je dost známý, ale každopádně se jedná o kompletní Digital Video Suite, který nabízí Real-time MPEG capture, Real-time preview a Real-time output! Obsahuje také sadu nastojů pro kreslení grafiky, CG grafiky, audio úpravu zvuku atd. Dále nabízí spoustu pluginů a efektů.
Jak jsem si všiml, tak na internetu už tento program přeložený je, ale ne úplně. Můj překlad by měl být přeložen cca z 90%, ale nepřekládal jsem program, který se týká zvuku (to není moje parketa). Součástí programu Ulead MediaStudio jsou i Ulead MovieFactory a obsahuje i soubory pro Ulead DVD Player. To též není přeložené, protože jsem to už překládal a stáhnout a nainstalovat si to už umíte sami:-)

Instalace je snadná, rozbalte archív, spusťte patch a řiďte se pokyny.

Rostislav Bílek

Download češtiny do programu Ulead MediaStudio 8.00.0028 (561 kB)

Download češtiny do programu Ulead MediaStudio 7.00.1300 Trial (396 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Ulead Systems.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

Najdete na iDNES.cz