Download Accelerator Premium

  12:00aktualizováno  7. března 5:11
Stejně jako verze Plus, i Premium přešla na novou řadu a zde je pro ní překlad. Jedná se o verzi 7.0.1.3., změn oproti řadě 5.x.x.x. moc není, jde hlavně o kosmetické úpravy k lepšímu nebo spíše pohodlnějšímu ovládání programu.

Download Accelerator Premium - větší obrázek z programu

Změn oproti řadě 5.x.x.x. moc není, jde hlavně o kosmetické úpravy k lepšímu nebo spíše pohodlnějšímu ovládání programu. Ale přeci několik změn tu je a to například takzvaná „fronta“ stahování, samozřejmě, že existovala i u minulých verzí, ale zde s ní můžete mnohem více manipulovat, soubory ve frontě přesouvat a tím určovat, který se bude stahovat dřív a který později i přesto, že jste je v jiném pořadí zadali programu aby je stáhl. Panel stahování je o mnoho přehlednější a přibyly také podrobné informace o stahovaném souboru, kde vidíte jak si zrovna ten či onen soubor stojí, jak byl rozdělen, které části jsou v jaké fázi stažení atd. Dále je program rozdělen na tři základní okna, DAP ( stahování ), média a hry. Program také v této verzi umí přehrát určité druhy stažených médií a zvuků vlastním přehrávačem.

Doporučený postup instalace u verze 5.x.x.x

1.) Vypnout program v nástrojové liště - vpravo dole
2.) Vypnout váš prohlížeč ( Internet Explorer atd.)
3.) Nainstalovat překlad

Doporučený postup instalace u verze 7.x.x.x

1.) Vypnout program v nástrojové liště - vpravo dole
2.) Vypnout váš prohlížeč ( Internet Explorer atd.)
3.) Smazat v adresáři programu soubor „mmc.xml“ (předem udělat si zálohu )
4.) Nainstalovat překlad

Popis programu Download Accelerator Premium

U tohoto programu existují dvě základní verze - Plus a Premium. Verze Plus je pro neplatící ( neregistrované ) zákazníky a má určitá omezení, verze Premium je pro platící zákazníky ( registrované ) a ta je samozřejmě bez omezení. Bohužel, ale překlad verze Plus nelze použít na verzi Premium, proto tvořím dvě češtiny. Takže nyní si mohou překladu užít i registrovaní uživatelé, kteří mohou využít i překladu funkcí, kteří neregistrovaní vidí pouze jako hlášení „Tuto funkci můžete použít pouze po registraci“.

Registrovaná verze programu má hned několik uvolněných funkcí oproti verzi PLUS. První, a asi nejviditelnější je změna vzhledu. Můžete buď využít již vytvořeného vzhledu od výrobce, nebo vám bude doporučen na jeho stránkách program, pomocí kterého si můžete vzhled upravit sami podle vašich představ. Můžete například rozbalovat archívy ( pakované soubory ) přímo na serveru, aniž by jste museli soubor stáhnout. To se může hodit hlavně pokud se jedná o velkou kapacitu a vy potřebujete vědět jestli jsou obsaženy soubory, které sháníte. Pro modemisty to může být důležitá funkce. Dále můžete zadávat neomezeně bezpečnostních hesel a jmen pro vstup do sítí nebo si aktivovat speciální obnovu souborů. Těchto drobností je ještě ve verzi Premium více.

Pokud by někdo chtěl přeložit nějakou vyšší verzi programu Download Accelerator Premium, ať se ozve na můj e-mail.
Možné problémy s instalací překladu můžete najít na adrese dregn.cestiny.cz.

S pozdravem
Dregn

Download češtiny do programu Download Accelerator Premium 7.0.1.3. (445 kB)

Download češtiny do programu Download Accelerator Premium 5.3.9.6. (135 kB)

Domovská stránka programu Download Accelerator Premium

Domovská stránka autora češtiny, Dregna, díky za návštěvu.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

Wise Care 365

Wise Care 365

Program pre prácu so súbormi,diskami a registrami Windows. Slovenčina pre 4.84.466

EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master

Tento program poskytuje celou řadu užitečných funkcí a nástrojů pro dělení disků i správu oddílů. Čeština pro verzi 12.9

ACDSee Photo Studio

ACDSee Photo Studio

Opět vyšly nové verze programů od výrobce ACDSee, tentokrát pod názvem ACDSee Photo Studio. Já vám dnes přináším...

Najdete na iDNES.cz