Ashampoo FireWall

  12:00aktualizováno  18. prosince 12:10
Nově vytvářený program na zabezpečení vašeho počítače, který rozhodně stojí za vyzkoušení. Výhodou je možnost opatřit si zdarma registraci (v rámci testování programu). Byla vydaná nová verze Pro 1.14 která způsobila že čeština se stala nefunkční a tak tu máte novou k dispozici.

Ashampoo FireWall - větší obrázek z programu

Byla vydaná verze Pro 1.14 která způsobila že čeština z free verze 1.10 stala nefunkční. Program sem již dále překládat nechtěl pokud nebude změněna free verze ale bylo vás opravdu moc kteří mě o to žádali. Nežli provedete aktualizaci programu podívejte se zda nevyšla další verze češtiny mohlo by se stát že se čeština stane částečně nefunkční!
Je to program který rozhodně stojí za vyzkoušení, ověřena je akorát čeština v free verzi. Co se týká plné verze doporučuji vyšší opatrnost nemohli jsme to ověřit nemám klíč pro plnou verzi a zkušební doba uplynula. Případné připomínky a chyby mi napište na přiloženou adresu v zipu. Program funguje pouze 10 dní pak se musíte program zaregistrovat u firmy Ashampoo, kde se nechá i stáhnout a získat klíč na prodloužení verze na 30 dní. Tato verze je už PLACENÁ.

Upozornění: Autor tohoto překladu do českého jazyka nenese žádná rizika a nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné problémy a škody, které se u vás s aplikací tohoto programu vyskytnou.

Instalace: Ukončete program (i pravým tlačítkem dole v tray), rozbalte zip a soubor nakopírujte do Files –Ashampoo- Ashampoo FireWall-Translation. A po instalaci otevřete program, v Nastavení zvolte češtinu.

Download češtiny do programu Ashampoo FireWall PRO 1.14 (23 kB)

Download češtiny do programu Ashampoo FireWall 1.10 (15 kB)

Download češtiny do programu Ashampoo FireWall 1.01 (15 kB)

Domovská stránka výrobce programu, firmy Ashampoo GmbH.

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

NirLauncher

NirLauncher

NirLauncher tvorí 198 aplikácií,ktoré vám poskytnú rozsiahle informácie o vašom PC. Slovenčina do verzie 1.20.36

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

Gom Player

GOM Player

GOM Player je multimediální přehrávač, který obsahuje řadu oblíbených kodeků pro přehrávání obrazu i zvuku a je...

Najdete na iDNES.cz