Adobe Acrobat Reader

  12:00aktualizováno  5. srpna 12:50
Zdravíme všechny navštěvníky serveru Bonusweb. Před časem jsme Vám ( XS team ) slíbili češtinu do Adobáckého programu Adobe Acrobat Reader 4.0 a slib jsme splnili. Před dvěma týdny jsme Vám také slíbili češtinu do Adobe Acrobat Readera 5.0 a slib jsme teď po dlouhé době opět splnili. Čeština je zde, úplně zadarmo a úplně pro každého....

Adobe Acrobat Reader 5.0 - větší obrázek z programu

Zdravíme všechny navštěvníky serveru Bonusweb.
Před časem jsme Vám ( XS team ) slíbili češtinu do Adobáckého programu Adobe Acrobat Reader 4.0 a slib jsme splnili.
Před dvěma týdny jsme Vám také slíbili češtinu do Adobe Acrobat Readera 5.0 a slib jsme teď po dlouhé době opět splnili. Čeština je zde, úplně zadarmo a úplně pro každého.
Jsme rádi, že je už čeština kompletní. Popravdě musíme říci, že to byla otrocká práce a pěkně nám lezla krkem ( hlavně problémy s kódováním), ale vše jsme dotáhli do zdárného konce.
Také jsme si už konečně zavedli vlastní netovou stránku, takže každý kdo má zájem, může se podívat co je nového a co se chystá. Najdete nás na
www.webpark.cz/xsteam/cestiny.
Tak a jako obvykle, kdyby někdo našel chyby v překladu, v našem rodném jazyce nebo nějaký překlep, ať napíše na naši emailovou schránku XSteam@centrum.cz, pokusíme se chyby opravit.

Instalace: Instalační pokyny jsou uvedeny v instrukcích patchovacího souboru (tlačítko Read instructions) přímo po spuštění souboru acrobatreader_50_cz.exe.

Češtinám zdar, všichni se mějte a těšte se na náš další překlad.
XStema ( Xyxyxao a Selda)

8.5.2001

Díky upozornění několika čtenářů, na to, že jim původní čeština do Acrobat Readera 4.0 nefunguje, jsem byl přinucen pátrat po příčině. A zjistil jsem, že s tou verzí 4.0 to nebylo tak jednoduché, existují totiž verze dvě. Jedna bez vyhledávače, no a ta druhá s vyhledávačem. Původní překlad jsem, dělal na té verzi bez vyhledávače, takže jsem si obstaral i tu druhou verzi a češtinu upravil. Vyberte si tedy tu češtinu, která bude vyhovovat právě té vaší verzi, snad teď budou spokojeni všichni. Instalace je stejná jako u té druhé, takže si kdyžtak přečtěte text o pár řádek níže.
Mimochodem, pomalu se do závěru blíží překlad verze 5.0, takže brzy nashle:-)
Xyxyxao

29.4.2001

K čemu je dobrý dokument, který nedokážete otevřít? S Adobe Acrobatem můžete převést vaše vytvořené obchodní plány, tabulky, grafiky bohaté prospekty, webové stránky nebo libovolný jiný dokument do souboru ve formátu Adobe Portable Document Format (PDF). Kdokoliv na široké škále platforem si bude moct otevřít váš dokument a ten bude vypadat přesně, jak jste zamýšleli - stejné rozvržení stránky, písma, odkazy i obrázky. S Acrobatem můžete vy a váš tým zvýšit svoji produktivitu, protože budete moci schvalovat a komentovat dokumenty přímo v prostředí webového prohlížeče.

Tak tohle je takový stručný popis programu, který jsem nalezl na jedné stránce. A aby Vám práce s Readerem lépe odsýpala, posílám slibovanou češtinu do Acrobat Readera verze 4.0.
Popravdě musím říct, že to byl jeden z nejtěžších překladů co jsem kdy dělal. Proto jsem vzal do týmu svého kamaráda Radka Selouckého, který má na překladu větší podíl než já. Rozhodli jsme se proto, že založíme takovou malou překladatelskou skupinku a budeme překládat užitečné programy pro návštěvníky Bonuswebu.
Doufám, že se tahle čeština bude líbit a že si ji stáhne co nejvíce lidí. A omluvte prosím nějaké nedostatky buď v překladu nebo v našem rodném jazyce mýlit se je lidské.
Instalace je snadná, stačí rozbalit obsah archívu do adresáře, kde máte program nainstalovaný a potom spustit patch (AcrobatReader_4.0_CZ.exe). Provede se počešťovací úprava. Posléze můžete používat českou verzi:-)
A jako obvykle, kdyby někdo našel ty nedostatky ať napíše a mi to s Radkem dáme dohromady. Všichni se mějte
Xyxyxao a Selda( XS team )


Download češtiny do programu Adobe Acrobat Reader 5.0 (123 kB)

Download češtiny do programu Adobe Acrobat Reader 4.0 (s vyhledávačem) (110 kB)

Download češtiny do programu Adobe Acrobat Reader 4.0 (bez vyhledávače) (110 kB)

Domovská stránka výrobce programu firmy Adobe (anglicky)

Stránka distributora produktů Adobe v ČR (česky)

Nakonec je tu odkaz na domovskou stránku tvůrců překladu:
www.webpark.cz/xsteam/cestiny

Autor:
 

Nejčtenější

Další z rubriky

ACDSee Photo Studio Ultimate

ACDSee Photo Studio Ultimate

Výrobce přejmenoval původní ACDSee Ultimate na ACDSee Photo Studio Ultimate, ale i tak nepříjdete o svou oblíbenou...

FastStone Capture

FastStone Capture

Prohlížeč obrázků se základními editačními funkcemi a možností snadného vytváření screenshotů. Čeština k dispozici i...

UltraEdit

UltraEdit

Výkonný editor pro Windows s jednoduchým ovládáním. Čeština pro verzi 25.00.0.58 x64

BMW Řada 5 3,0...
BMW Řada 5 3,0...

r.v. 2012, naj. 55 000 km, diesel
950 000 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.cz