Diskuse k článku

Sleduje mě anténa, ruší vlaky. Psaní stěžovatelům stojí Hradec tisíce

Úředníci královéhradecké radnici řeší ročně přes sto stížností na různé "nešvary" ve městě. Některé jsou opodstatněné, často však opakovaně píší notoričtí stěžovatelé a anonymy. Jen na poštovném za odpovědi utratí Hradec přes deset tisíc korun ročně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

srandickyhha

Je to pravda

Lidi proberte se,

na magistrátě se řeší hlavně sousedké spory nebo to,že si někdo koupí úžasný byteček přímo v centru, kde se pořádají různé k městu patřící akce. Lidem se nelíbí, že hrají až do deseti hodin, když oni chtějí spinkat už v devět. Ale to,že oni si o týden později udělají takovou párty, že na ně sousedi po 12 hodině volají měšťáky, to už neřeší.  To,že si vybereme souseda ...,za to nikdo nemůže udělat. Chvíli jsem na radnici pracovala (no byla jsem tam na praxi několik měsíců) a můžu říct,že píšete o něčem o čem nevíte vůbec nic. Vy stále žijete v domění, že se úředníci flákají. Ale můžu říct,že kdekoliv jinde v práci jsem byla, bylo to daleko horší. Takže nejdřív si ověřte důkladně práci ostatních a pak dělejte chytráky.:-)

0/0
9.5.2011 8:54

Rubik1

Pochopil jsem to správně?

Jestli to chápu dobře, tak tenhle článek je vzkaz lidem, že jejich stížnosti jen obtěžují a radnice nic, na co si lidé stěžují, řešit nebude. Jediné, co snad řešit chce, je aby úředníci ani nemuseli na stížnosti odpovídat, protože jejich práce je vysoce placena a jejich čas je tedy drahý.

0/0
8.5.2011 3:33

Inkvizitor Johny

Doufám,...

...že tenhle článek je vlastně vtip, a že to nebylo takle myšleno. Protože to vyznívá asi tak, že by lidi neměli osoby na radnici v žádném případě obtěžovat, přestože jsou placeni z jejich peněz a toto je hlavní popis jejich práce. Také mě rozesmálo něco o tom, že to bere síly vysoce kvalifikovaným zaměstnancům ;-D To by mě zajímalo, kdo vysoce kvalifikovaný by jim tam dělal referenta. To by musel být nějaký těžký exot ;-D

0/0
7.5.2011 22:30

Najdete na iDNES.cz