Marián Hossa vystřelil zpoza obránce, pozorný Brodeur ránu po ledě kryl.
26:06
Oboustranné vyloučení: Maltby a Šatan jsou na trestné lavici.
25:24
Bartečko se dostal k puku za kanadskou brankou, ale do šance se přes obránce soupeře neprobil.
24:21
Dorážejícího Gagneho nasledně narazil zezadu na mantinel Vydarený a dostal osobní desetiminutový trest.
24:21
Slovensko - Kanada 2:3 Z první šance druhé třetiny je kanadský gól. Nash vystihl v útočném pásmu chybnou slovenskou rozehrávku, ale proti Lašákovi neuspěl. Odražený puk ale dojel Gagne a o tyčku a Lašákovu brusli dostal puk do branky.
23:28
Neurovnaný průběh druhé části pokračuje. Šance obou mužstvem nabíc brzdí i nepřesnosti.
22:40
Zedník se snažil prosadit u pravé tyčky, ale v souboji s Jovanovskim se ocitl na ledě.
21:47
Druhá třetina zatím bez jediné šance. Hodně se bojuje u mantinelů, ale do koncovky se Slováci ani Kanaďané ještě pořádně nedostali.
20:55
Kanaďané jsou na začátku druhého dějství aktivnější, ale po zakázaném uvolnění se hra stěhuje před jejich brankáře.
20:22
Nash a Šatan se vracejí na led, oba týmy pokračují v plném počtu.
20:01
Začíná 2. třetina.
20:00
Konec 1. třetiny.
19:30
Podél levého mantinelu se do útočného pásma probíjel Draper, ale puk ztratil. V závěru první třetiny kontrolují puk především Kanaďané, ale do šancí se nedostávají.
18:22
Oboustranné vyloučení: Nash za sekání, Šatan za hrubost.
18:10
V dobré šanci se ocitl Nash, ale střelu z vnitřní hranice levého kruhu ztlumil Lašák v lapačce.
17:44
Kanaďané jsou po druhém gólu hodně při chuti, nebezpečně kombinovali v útočném pásmu, ale ani jednou nevystřelili.
16:47
Slovensko - Kanada 2:2 Kanaďané opět vyrovnávají v početní výhodě, když hezkou kombinační akci zakončil střelou do odkryté branky Smyth. Nahrával: Heatley.
15:55
Slováci budou hrát v oslabení, za faul loktem je vyloučen Hossa.
15:47
Dva výtečné zákroky předvedl slovenský gólman Lašák. Nejprve úspěšně kryl průnik dravého Heatleyho a následně kryl i dorážku Smythe.
14:48
Hezkou individuální akcí se blýskl Šatan. Od pravého mantinelu se dostal do šance a svoji střelu schoval za bránícího Marleaua. Puk prošel kanadskému hráči mezi nohama, ale Brodeur chytil puk do lapačky.
14:38
Phillips pálil od modré, jeho střela byla sražena nad.
14:07
Slováci kontrovali rychlým protiútokem: Marián Hossa hledal před brankou Bartečka, ten ale přihrávku nezpracoval, puk mu přeskočil hokejku.
13:47
Marleau na hranici pravého kruhu přiťukl puk Gagnemu, který vystřelil pohotově. Slovenský gólman si připsal úspěšný zákrok lapačkou.
12:30
Odehrává se klidnější pasáž bez šancí. Ani jeden z týmů si teď nedokáže vytvořit dobrou příležitost. Na ledě dominují obrany obou týmů.
11:59
Stümpel prostrčil puk mezi nohama Gagnemu, ale kanadský hokejista už ho za kotoučem nepustil.
11:18
Heatley se probíjel do útočného pásma, ale v souboji s dvojicí slovenských obránců puk ztratil.
10:52
Kanada se ubránila a pokračuje v pěti.
10:12
Walker spěchal za vyhozeným pukem, při objíždění slovenské branky vrazil do Lašáka a následně se sám ocitl na ledě.