Diskuze

Frustrace hokejových mladíků: Podělali jsme to. Ale fakt to byly fauly?

Předstoupili před novináře, topili se ve zklamání a cloumaly s nimi emoce. Členové reprezentační hokejové osmnáctky pár minut po zápase těžce vydýchávali rozčarování nad tím, co se jim právě stalo. Finy měli nečekaně na lopatě, pohodlně vedli o dva góly a zdálo se, že míří za druhým triumfem ve skupině na šampionátu v Texasu.
RB

Pokud chcete, aby hráči (zvláště v tomto věku) hráli srdcem, těžko se ubráníte emocím. Emoce do hry patří v první řadě. Ten, kdo se umí udržet, je v podstatě studený. Neplatí to tak 100%, samozřejmě. Horší je nespravedlnost a já ji vidím také. Jinak kluci hráli velmi dobře a mám pocit, že byli v utkání lepší. V tomto věku stačí deset minut a všechno je jinak. Hlavní je, že jsme se, konečně, prezentovali současným hokejem. Úspěch se dostaví ještě na tomto MS. Tipuji...

V utkání CAN-LAT 4:2, myslím, rozhodčí také poškodili Lotyše... A kde si stěžovat?

7 1
možnosti
OL

To je u dětí normální. Ale co ta sprostá slova?

0 6
možnosti
JN

A to je právě práce trenérů , udržet hráče na uzdě a pomoct jim utkání vyhrát, ne lamentovat na disciplínu a omlouvat vyloučení .