Diskuze

Česko - Kanada 2:7, junioři byli bez šance. O bronz hrají s Američany

Čeští hokejisté na MS juniorů prohráli v semifinále s Kanadou jednoznačně 2:7. Díky Filipu Zadinovi se sice dostali do vedení, soupeř pak ovšem třemi přesilovkovými góly a hattricku Drakea Bathersona duel otočil a ve finále si zahraje se Švédy. Národní tým už ve 22:00 SEČ čeká bitva o bronz s domácími Američany.

Ten článek je hodně divný, jako kdyby se autor na zápas vůbec nedíval a napsal to jen podle konečného výsledku. Naopak, v první třetině jsme byli lepším týmem, při hře 5 na 5 Kanaďani nevěděli, co mají dělat. Bohužel rozhodlo, že Nečas dal při přesilovce břevno, posléze jsme dostali Kanaďany na koně smolným vyhozením puku a nesmyslným oplácením Michnáče, z čehož dali dva góly v přesilovce (i se šťastnou tečí) a uklidnili se. Ani začátek druhé třetiny nebyl špatný, kdyby Zadina v přesilovce trefil práznou klec a bylo vyrovnáno, bylo by to o něčem jiném. Pak přišla další přesilovka, další šťastná teč před brankou a bylo rozhodnuto. Kanaďani se uklidnili a naši naopak úplně odpadli.

Psát ale, že junioři byli bez šance, je hodně velký amatérismus.

2 3
možnosti

Ano byl to naprosto vyrovnany zapas... Ach jo. Jen se zeptam, kdyby podle vas vyrovnany nebyl, tak to skonci jak? 15:1?

2 1
možnosti

Sledoval jste ten zápas? A četl jste můj příspěvek? Nikde nepíšu, že to byl vyrovnaný zápas, jen že to nebylo tak jednoznačné, jak to z nadpisu a úvodu článku vypadá.