ČESKO - SLOVENSKO

Přípravné utkání v Praze

ČESKO - SLOVENSKO 2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1), v prodloužení
60:49
Konec zápasu. Slovensko díky Graňákově ráně od modré využívá přesilovku pět na tři a o vítězství 3:2 v prodloužení.
61:17
Slováci budou hrát v prodloužení pět na tři. Melichar nedovoleně bránil Melichárka.
60:01
Začalo prodloužení. Slováci hrají čtyři na tři.

Nepřehlédněte

Česko:
Hnilička - Kutlák, Melichar, Sičák, Čáslava, Krstev, Blaťák, F. Novák, Žižka - Sýkora, Marek, Chabada - Klepiš, Huml, Bulis - Hřebejk, Červenka, Rolinek - Kumstát, Skuhravý, Tenkrát.
Slovensko:
Lašák - Majeský, Starosta, Graňák, Malec, Datelinka, Klepáč, Sloboda, S. Hudec - Melichárek, Fabuš, Skladaný - M. Hudec, Hlinka, Somík - Buc, Podkonický, Huna - Sivák, Mikuš, Haščák.
60:00
Základní hrací doba ne rozhodla, následuje prodloužení.
59:58
Hnilička kryje v lapačce Majeského střelu od modré.
59:53
Přesilovka Slovenska. Kutlák je vyloučen za sekání.
59:04
Slováci se ubránili, Český tým se ve zbytku přesilovky topil v nepřesnostech.
58:09
Slováci vyhodili.
57:04
Je vyrovnáno - 2:2. Jakub Klepiš tečoval Žižkovu střelu od pravého hrazení.
56:40
Češi se zatím neusadili v pásmu.
56:15
Z ledu se odklízí Rolinkova krev, Češi mají možnost sestavit přesilovkové komado.
56:15
Přesilovka Česka. Šanci na vyrovnání dává Hadamzikovu týmu Malec, který trefil vysokou holí do obličeje Rolinka, který dostal trest na 2+2 minuty.
55:27
Oba týmy jsou v plném počtu. Hra čtyři na čtyři přinesla slovenskou branku.
54:14
Slovensko vede 2:1. Klepáč vystřelil zleva od modré, Hnilička puk vyrazil, ale před brankou byl trestuhodně nepokrytý Podkonický a pohodlně bekhendem zasunul puk do branky.
53:46
Blaťák z ostrého úúhlu zleva trefil Lašáka do masky, přerušeno.
53:27
Oboustranné vyloučení. Krstevovu střelu Lašák neudržel. Češi se ale k dorážce nedostali, i kvůli souboji Malce s Červenkou - oba nedovolené bránění.
53:06
Do střelecké pozice zprava si najel Huml, ale minul.
52:40
Fabuš nahrál do tandemu najíždějícímu Skladanému. Hnilička chytá.
52:27
Irgl si vybruslil z rohu do střelecké pozice, jeho rána ale končí v připravené Lašákově lapačce.