HM

H82o81n63z18a 70M31á82z60a

30. 4. 2024 10:43

Páni trenéři tohle jde za vámi - špatná práce. Nechali jste hráče žít v domnění, že tenhle zápas nejde prohrát, ale opak je pravdou. Kluci hráli jako by byli na tréningu, ale ne na ostrém zápase! A špatný výsledek se dostavil - ani ne tak špatný jako ostudný!!

Blbost, hráli tak, aby se ukázali. Netýmově, sólovali, nenahrávali si, přesně už vůbec ne. Pomalí. Měli dojem, že hrají s Nigérií. Je to zoufalá hra od začátku mistrovství. Získané body na tom nic nemění.

ZB

Naše česká povaha opět řídila zápas s Kazachstánem. Podcenili jsme je a už jsme si mysleli, že se porazí sami. A dostali jsme lekci. Tvrdou lekci. Teď je na borcích, aby dokázali s dalším soupeřem, že se umí porvat o výsledek a dokážou táhnout za jeden provaz. Mohou prohrát, ale jen prohra se ctí může dát zapomenout na porážku s Kazachstánem a na smutný výkon našich borců s tímto soupeřem. Naši hráči do toho dalšího zápasu musí dát 100% a více a hrát jako mužstvo. Budu fandit! Do toho!

PK

Pořád je slyšet od trenérů 'na jistotu, na jistotu !' Takovému vedení je nutné zakázat přístup na trenérské lavičky. Všechny a v jakémkoliv sportu. Někdy to přínosné je, ale to nebylo prodloužení s Kazachy !

To jsou haluzáci, zápas SWE-SUI 2:2 po 3.třetině A jdeme na Slováky ve čtvrtfinále, to je síla

Je možné být 2. ve skupině, i když Švédi vyhrají, a to za předpokladu, že zápas půjde do prodloužení, tehdy jsme 2. ve skupině, ale to není moc pravděpodobné..

Takže si hezky vypít kalich hořkosti až do dna a ve čtvrtfinále předvést minimálně takový výkon, jako proti Švédům.

ZV

Z45b30y95n80ě29k 69V63o32l53f

30. 4. 2024 15:26

Švýcaři vedou zatím 2:1 a Švédové za 12 minut 2. třetiny bez střely na bránu. Ovšem za tu prohru bychom si to 2. místo snad ani nezasloužili.

PB

Samy kecy a v pohode jsme 2. ve skupine a jdeme na bratia ze SVK. Hodne stesti, kluci

Švýcarsko - Švédsko 2:2 po 60 minutách. Takže pro nás dobrý. Snad jim ta facka pomůže. Lepší dostat ji ve skupině než v play off

MK

M62i41c65h75a48l 90K83r14a61k

30. 4. 2024 11:47

Tak on ten zápas opravdu proběhl ? Já si totiž myslel že šlo o natáčení dalšího dílu Borata. Tyhle kecy po zápase už jsou naprosto o ničem. Trenéři vůbec nezvládli přípravu na zápas a hráči absolutně nepředvedli kolektivní týmový výkon a hráli jen na sebe. Tahle kombinace způsobila ostudu kterou si ted musí vyžrat.

AM

nasi se ukazovali nhl skautum,coz je v poradku...ale zapomneli vyhrat

Když se k zápasu postavili tak, jako reportéři ČT, kteří po první třetině prohlásili " A teď to tam začne padat", tak se nedivím, že prohráli.