Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Olomouc k dnešnímu utkání v Pardubicích zapsala šest obránců a jedenáct útočníků.

Do sestavy Dynama, které bude usilovat o šestou výhru v řadě, se vrátil útočník Matej Paulovič. Nadále však chybí zraněný forvard Robert Říčka a obránci Jan Kolář s Michalem Hrádkem.

0:34

Do první šance se dostal Jan Bambula, který přímo před Frodlem dorážel střelu Alexe Rašnera, puk ale v pardubické brance neskončil.

Nahodil

Rozhodčí: Šír (CZE), Veselý (CZE) - Kajínek (CZE), Hlavatý (CZE)
Počet diváků: 1 000

2:41

Ani jednomu z týmů se zatím nedaří vytvořit si souvislejší tlak, rozhodčí už několikrát přerušil hru.

2:48

Puk do jízdy dostal domácí Anděl, ale přihrávku nezpracoval a je z toho ofsajd.

4:42

Další nepřesnou kombinací se domácí vyhnali z útočného pásma.

5:52

Volný prostor se otevřel před Košťálkem, ten však zadovkou našel pouze soupeře.

5:59

Na druhé straně Frodl chytá střelu Švrčka.

7:36

Druhá domácí formace se na chvíli usadila v útočném pásmu, ale Košťálkův pokus zablokoval olomoucký obránce.

8:29

Ofsajd Olomouce.

9:09

Pokus domácích o rozehrávku skončil odraženým pukem mimo hřiště.

9:51

Frodl nevyřešil dobře situaci před brankou a nabídl zakončení Vilému Burianovi, jenž střílel bekhendem přímo z brankoviště, domácí gólman však proti němu vytáhl pohotový zákrok lapačkou!

12:14

Michal Kunc posílal puk před branku a způsobil další zmatek v pardubickém brankovišti, i ten ale domácí obrana nakonec vyřešila.

13:20
Tresty

Vyloučen hráč Jan Košťálek (Pardubice), 2 min. za Zásah do oblasti hlavy a krku
Po střetu s Janem Košťálkem zůstal na zemi ležet Jan Bambula a domácí obránce dostává dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku.

13:47

Rána Káni z první byla zblokována.

14:04

Další Káňův pokus vyráží Frodl.

15:14

Krejčího ránu se snažil tečovat Jan Knotek, ale puk nakonec zamířil mimo tři tyče.

15:20

Dynamo už je kompletní.

16:34

Olomouc v přesilovce nabrala tlak a nadále se drží v útočném pásmu, Dujsíkovu střelu od modré má ale v moci Frodl.

17:39

Camara číhal před brankou Olomouce, ale nezpracoval přihrávku.

18:03

O chvíli později už byl Kanadský útočník o dost nebezpečnější, po Kousalově pasu projel až před Konráda, ale bekhendovým blafákem mezi betony neuspěl!

18:32

Na útočné modré zůstal po tvrdém střetu domácí obránce Jan Košťálek a musí k němu klubový lékař. Do kabiny ale Košťálek zatím nemíří.

18:32
Tresty

Vyloučen hráč Jan Švrček (Olomouc), 2 min. za Hrubost
Rozhodčí bude však vylučovat na obou stranách. Za faul na Košťálka dostává dvě minuty Jan Švrček (hrubost).

18:32
Tresty

Vyloučen hráč Anthony Camara (Pardubice), 2 min. za Hrubost
A za stejný prohřešek za katr putuje i Anthony Camara.

20:00

Ani poměrně vyhrocený závěr první dvacetiminutovky nepřinesl gól a stále tak platí skóre 0:0. Olomouc nevyužila možnost přesilové hry.

20:00

Druhá třetina začne půlminutovou hrou čtyři na čtyři.

20:26

Po Heclově přistrčení se ke střele dostal Patrik Poulíček, ale Konrád má puk v lapačce.

20:42

Propagační Káňův pokus kryje Dominik Frodl.

21:35

Po Robertsonově zaváhání mohli dopředu vyrazit Knotek se Kuskem, ale Frodl zakončení druhého jmenovaného zastavil.

23:13

V útočném pásmu Olomouce se uvolnil Alex Rašner, ale nakonec zamířil mimo.

23:47

Místo na zakončení si našel i Jan Zdráhal, Konrád má ale další zákrok.

24:04

Zakázané uvolnění Olomouce.

24:42

Jan Káňa byl úplně sám před Frodlem, ale trefil beton pardubického brankáře!

25:19

Frodl zastavil další brejk Olomouce.

26:19

Olomouc dostává Dynamo pod velký tlak, ale Frodl stále drží skóre na nulách.

27:11
Tresty

Vyloučen hráč Jan Bambula (Olomouc), 2 min. za Vysoká hůl
Dynamo bude hrát přesilovku, Jan Knotek dostává dvě minuty za vysokou hůl.

28:10

Dynamo se první polovinu přesilovky drželo v útočném pásmu, sérii střel ale pochytal buď Konrád, nebo spoluhráči před ním.

28:17

Nepovedenou rozehrávkou se Dynamo dostává do zakázaného uvolnění.

29:11

Olomouc oslabení přečkala.

30:26

Dynamo se dostalo díky přesilovce do tempa, ale nesedí mu zakončení.

31:05

David Krejčí už zasunoval puk do prázdné brány, jenže jej stihl zablokovat domácí obránce a Frodl zaúřadoval lapačkou!

32:18

Cienciala chtěl pro Dynamo udržet útočné pásmo, ale vyhodil puk ze hřiště.

33:07

Romanovu dobrou střelu Konrád vyrazil ramenem.

33:56

Frodl nejprve zkrotil střelu Michala Kunce a následně si poradil i s nahozením od zadního mantinelu.

34:24

Adam Musil (Pardubice) vstřelil branku (11. gól v sezóně), asistence Jan Košťálek a Dennis Robertson. Stav zápasu Pardubice - Olomouc 1:0
Musil nejprve na brankovišti Olomouce prováhal velkou příležitost po přihrávce od Košťálka, ale rychle se zorientoval a vše napravil trochu šťastnou dorážkou za Konráda!

35:58

Paulovič se prokličkoval až před Konráda, ale zakončit nakonec nedokázal.

36:50

Frodl vyrazil tvrdou ránu Nahodila, kterou se ještě snažil dorážet někdo z olomouckých hráčů, ale na puk nedosáhl.

39:12
Tresty

Vyloučen hráč Silvester Kusko (Olomouc), 2 min. za Držení protihráče
V závěru druhé třetiny si Dynamo zahraje přesilovku, Silvester Kusko inkasuje dvě minuty za držení.

40:00

Dvě Košťálkovy rány od modré v posledních vteřinách gól nepřinesly a Dynamo si tak do druhé přestávky nese vedení 1:0, o které se po šťastném odrazu postaral Adam Musil.

40:11

Na úvod třetí třetiny se v oslabení ke střele dostal Lukáš Klimek, ale Frodl má další zákrok.

41:12

Přesilovku Dynamo nevyužilo, Olomouc už je kompletní.

42:44

Ofsajd Dynama.

43:09

Camara dostal pas přímo před branku, ale zakončil pouze do Konráda!

43:35

Další šance Camary, jenž měl před sebou poloodkrytou bránu, ale příliš váhal a Konrád se stihl přesunout!

44:36

Frodl vyrazil střelu Jiřího Ondruška.

46:01

Matěj Blümel se jednoruč protáhl před Konráda, ale gólman Olomouce puk vytěsnil nad branku.

46:37

Pardubičtí hráči sice po důrazu v brankovišti překonali olomouckého gólmana, ale rozhodčí okamžitě rozpažil, za brankou se pak strhla drobná mela.

47:06

Po brejku Olomouce dvou na jednoho předvedl Dominik Frodl další dva fantastické zákroky a i před ním se strhla bita. A o dost větší, zapojili se do ní domácí Adam Musil s Olomouckým Jiřím Ondruškem. Oba míří na trestnou.