FK

Boston žije! Hodně dobrý zápas a konečně zase slušný výkon. Chce se mi to napsat... Tak ještě dvakrát.

MH

Uznávám, dobře Boston. Ještě ať se tam chvíli mlátí. Musím pozměnit trochu moji hlášku ze série Toronta na "Pokud Bennett odejde z této série po svých, tak si Boston nezaslouží postoupit". U Marchanda karma zafungovala až opožděně, snad to samé bude i u Bennetta.

No tak medvedi teda prekvapili. V tom je ta NHL krasna - nikdy nikoho neodepisuj, nikdo neni favorit. Jsem zvedav, jak se k tomu postavi doma. Stale vice verim panterum. Ale byla by to tedy pekna odplata za lonsky rok (1:3 v opacnem gardu).

Olejari v posledni minute vitezny gol, pote co Vancouver srovnal o minutu drive, celkem divocina :) Tam ta serie mozna na 7 bude.

JS

J26a26n 91S69m31í59t41k11o

15. 5. 2024 8:28

Mám ji v tipovačce v 7 pro VAN, tak uvidíme, pokud dnes nevyhraje Dallas, tak to bude poslední naděje správného tipu :-)

Pekne Boston, prodlouzeni serie. I kdyz mi tak ujel tip, ale kvuli prodlouzeni serie je to dobre.

RN

Bobe, v noci Match s velkým M. Cítíš to tak? Bude to velké. Snad ten den rychle uteče. A zítra ráno velké ódy od M. Korbáše očekáváme.

JK

Nečekal jsem, že to s Canucks bude procházka růžovou zahradou, ale je to těžší, než jsem si myslel. Opravdu dobrý tým, ZČ, trenér, gólmani, Šilovs má skvělé playoffs, dokáže to zopakovat i příští rok? Sice bez silnější přesilovky, oslabení (jako iní soupeři Oil), ale silní 5/5, hodně otočených zápasů.

Proti Oilers v sezoně vyhráli všechny 4 utkání ZČ, dvě z toho jasně, tři z toho na podzim, kdy hráli Oil bídně a ten poslední tuším v dubnu, kdy Oilers hráli bez McD. V PO: po 4 zápasech, vše o gól, dnes teprve první zápas, který vyhráli Oil v základní hrací době a to ještě gólem necelou minutu před koncem. Po druhé třetině Vanouver srovnával z 0/2, štastnými góly, přestřílení Oilers, ale to vůbec nevadí, přesně takle došli s dobrým gólmanem olejáři do finále SC a zápasu č.7 v roce 2006.

Stále není moc vidět Petty, zato se rozehráli přeběhlíci z Flames Lindholm a Zadorov. Tocchet kritizoval 4-5 hráčů co byli v osudné poslední minutě na ledě (Hronek, Miller, Boesser, Lindholm, Zadorov), řekl, "...slabé střídání, nemůže hrát 12 hráčů a jiní se jen vézt, to je playoffs, nevím jestli si to někteří myslí...". Soucy distanc a jeho tuším jeho náhradník Juulsen udělá chybu, kdy hituje Ekholma, ale nezajistí protikontr a je z toho brejk 2 na 1 na 2:0 ani ne minutu před koncem třetiny. První gól Oil nádhera McDrai, hlavne McD jak ošálil obranu, ví o Leonovi, že je na svém místě, jede na osu, stáhne beka, Leon sám a nezištná přihrávka. Bouchard druhý rozhodující gól série.

Pickard je supr kluk, je otázka, nejtěžší chvíle série ještě přijdou, jak si poradí, Skin nechytá špatně, když jsou z pár střel gólovky, úšpěšnost zákonitě klesne. Pickard první zápas PO od začátku, první výhra PO. Icetime Nurseho a Ceciho klesl na 2. a 3. nejnižší z beků. Rozhodně cesta k úspěchu je rozdělení McDrai do dvou lajn, minulý zápas měli TOI 29-30minut, dnes 20-23, víc kluků do hry, a McDrai pouze v nouzi.-)

JK

Pickard na otázku jeho dosavadní kariéry, draft u Avs, MS, co se za těch spoustu let změnilo: "Myslel jsem, že v Coloradu zůstanu celou kariéru, po působení v 10 týmech (i nižších soutěží, v NHL často jako dvojka) jsem tu, bylo to supr cesta (přísedící BúšBomb potutelný úsměv).-)...i to jsou příběhy PO, je spolehlivý i v sezoně, takovou dvojku Oil potřebují, odchytat slušně solidně zápasy, uvidíme, až bude pod větším tlakem