Diskuze

Góly Pastrňáka s Krejčím Bostonu nestačily, Montreal slaví postup

Hokejisté Bostonu i přes produktivitu Davida Pastrňáka (2+1) s Davidem Krejčím (1+0) nezvládli domácí přestřelku s Islanders a po výsledku 4:5 má jejich soupeř první postupový mečbol. Naopak hotovo je již v sérii mezi Montrealem a Winnipegem, rozjetí Canadiens završili hladký postup 4:0 na zápasy výhrou 3:2 po prodloužení.

Islanders 60% produktivita v presilovkach!

1 0
možnosti

Doufám, že si už Ostrovani nenechají postup vzít. Boston začíná svou hrou celkem nudit.

0 11
možnosti

Boston? A viděl jste dnešní zápas? Ostrovani beton, jen 19 střel, ale velká efektivita. Boston šancí na dva zápasy, tlak většinu zápasu. Ale produktiva o dost horší.

10 0
možnosti

Jinak Habs za postup ve 4 zápasech R^

5 0
možnosti

Ostrovanům dnes vyšlo vše co vystřelili na bránu. Ale věřím, že když Bruins zahrají v New Yorku, to co poslední třetinu, tak se v pátek vracíme to TD Garden R^

A do brány bych od začátku postavil Swaymana.

11 0
možnosti

Asi jo, nějaká změna (klidně v brankovišti) je třeba... A hlavně, aby byl k dispozici alespoň jeden z dvojice Miller - Carlo, nejlépe oba.

8 0
možnosti

Viděl jsem jen 2/3, ale v té měl Boston dost smůlu, NYI tam padlo pomalu všechno, do čeho plácli.

4 0
možnosti

74% úspěšnost gólmana Bostonu R^:-P

1 0
možnosti

Hořké to PHILI(povo) ráno.... A Habs překonalo pilu v Dolní Větřní. Neskutečný.... Pleky v Brně jen tiše opravdu tiše roní slzy. Ano slzy štěstí. Rozdíl dva, tři roky a být u toho...

0 0
možnosti

Až na to, že v tom "Pleky" vůbec nemá co dělat. Respektive možná má: kdyby tam on byl nasazen, tak by se to v životě nestalo. Sorry..., nelze pravdu pořád obcházet.

2 2
možnosti

z 19 střel to je umění pustit 5 golu Rv

8 2
možnosti

Boston hrál hokej, soupeř střílel góly. Podle poměru střel a šancí lekce z produktivity jako vyšitá. Zlý je, dostat tři góly v oslabení. Série ještě není ztracená, ale už je jen jediná možnost - dvě výhry. Pojďme Pandičky!!!R^