Diskuze

Sorry, Las Vegas. NHL se omluvila za fatální chybu sudích v sedmém duelu

Ten moment naprosto zvrátil vývoj zápasu a s ním i osud celé série. Pětiminutové oslabení hokejistů Vegas, v němž San Jose vstřelilo neuvěřitelné čtyři branky a vzchopilo se z téměř jisté prohry. Vyloučení Codyho Eakina ale budilo emoce ještě dlouho po sedmém duelu série. A NHL nakonec uznala, že verdikt sudích byl skutečně mylný.

Tak dostat 4 góly je fatální chyba na které nějáké vyloučení nemůže mít vliv.

Hlavně ale ať proboha nezavádí hovadiny jako ve fotbale nebo tady budeme číst v každém kole několik článků jako videorozhodčí špatně posoudil faul.

Mně se líbí hokej takový jako je teď. Hlavně nic neměnit. To samé udělat s fotbalem. Video jenom jestli byl míč za brankovou čarou a jestli náhodou nepadl gól z ofsajdu. Nic dalšího nezkoumat a nezdržovat hru.

0 1
možnosti

Pozerám, že sú tu samí fanúšikovia san josé, ktorých nepresvedčí ani ospravedlnenie za chybu. a bola to hrubá chyba, ktorá ovplyvnila nielen zápas, ale aj celú sériu. keby sa stala v českej lige a spôsobila to, čo spôsobila, tak by tu bol seriál o skorumpovanej lige. bol to bežný krošček do hrude, čo ten pavelski vystrájal potom, to bolo na oscara. päť minút to bolo iba v snoch majiteľa san jose a tí trpáci s píšťalkami by sa mali hanbiť, tie kecy o snahe byť objektívni... načo sú tam štyria, za čo berú peniaze, aby zlikvidovali celosezónnu snahu jedného mužstva takým hnusným spôsobom? a trest, že nebudú pískať druhé kolo PO? takí dreváci by už tohto roku nemali pískať vôbec

1 1
možnosti

Dle mne jasných 5 minut

0 3
možnosti

Dle vedení NHL ne. A troufám si tvrdit, že názor vedení NHL je o něco fundovanější, než názor Jakuba Petříčka.

0 0
možnosti

Vyhovorky, vyhovorky. O omluve mluvi jen Vegas, nikde nikdo nic oficialne neoznamil a mohla to byt maximalne jen nejaka neoficialni "omluva", aby jim zavreli pusu. Pravidlo 609 v NHL mluvi jasne, tedy vse bylo v poradku a bylo to na major penalty at se jim to libi nebo ne. Ztratili vedeni 3-1 na zapasy a nechali si nasazet 4 goly v presilovce, tedy prohrali si to zcela sami. PS: https://twitter.com/SanJoseSharks/status/1121976843467247616

5 2
možnosti

Kdyz se takhle brinknes do hlavy, tak si rozhodně nepamatuješ, co se stalo

0 0
možnosti

Krosček Eakina, Pavelski padá na Stastneho, který jej odhazuje a primárně sleduje hru. Jestliže by se dalo říct, že po krosčeku teoreticky mohl Pavelski kontrolovat svůj pád, tak následnou srážkou se Stastnym o tuto možnost přišel. Tento způsob souboje po vhazování je asi poměrně běžný, ale je to faul na 2 minuty. Vzhledem k následnému zranění + 2 minuty navíc. Dá se předpokládat, že v následné přesilovce by vzhledem k atmosféře a Thortonově řeči, padly 2 góly, ale možná taky ne, protože by hráči Vegas považovali 2+2 za přijatelné než těch 5 a necítili by křivdu. V tomto směru došlo k ovlivnění zápasu. Možná jen rozhodčí podlehli atmosféře.

Byl by link na stažení celého zápasu? Jedu na starém pc a přehrávání videí ve vyšším rozlišení je slideshow;-D

0 0
možnosti

NHL je jen byznys. Tou omluvou si NHL potřebovala uklidnit jednoho miliardáře - vlastníka Vegas. Objektivně tam žádná fatální chyba rozhodčích není. Fatální je dostat v jednom oslabení 4 góly. Světu pro smích.

1 5
možnosti

Zápas jsem viděl celý a můj názor? 5 minut asi trochu přehnané, ale i tak za 5 minut čtyři góly? To je ze strany Las Vegas totální selhání bez ohledu na asi chybný verdikt rozhodčích. Podle mne si to Vegas prohráli sami svoji neschopností a pravděpodobně i hloupým pocitem jistoty, že už to mají vyhrané.

10 0
možnosti

Naprostý souhlas. Měly to být jen 2 minuty. ten krosček hned po buly tam byl. To nebyla jen ztráta rovnovány, jak se píše v článku. Chtěl bych autora vidět, jak by to sám ustál, takový běžný zákrok.

0 0
možnosti

A14l96e15š 78V76a20j87g91a14r

26. 4. 2019 23:20

Tak spíš tam byli dva fauly od dvou hráčů takže ne 5 ale 4min...

1 0
možnosti

R97e78n31e 67S44t68o61š86e51k

26. 4. 2019 22:52

San Jose to dostalo darem, uplne jasna vec. Ze dostali 4 goly za 5 minut. To byl nasledek toho spatneho rozhodovani. Nasledek. To bylo jako ve valce. Emoce by se daly krajet. Thorton rval, ze ted museji dat tri goly. To same se deje ve valce, kdy testosteron a vubec to funguje, protoze jedes za kamose, nic jineho to neni. Podpirali mu hlavu z ledu jako by mel Pavelski rozbitou lebku, myslel si to kazdy. A Vegas byl omraceny tim vsim. Bylo to pet minut. Nechali by si vyloucit jeste jednoho, protoze jak je videt, rozhodci vylucoval timto nepredpokladanym zpusobem? Vubec, kdyz rozhodci vylouci zcista jasna, mate vztek a nevite na cem jste. Jit do toho a pak jim dat 2 minuty 5 na 3 atd. Vzdyt meli prece 3 goly naskok tak stali bokem. Prvni gol pres Fleuryho, take divny, brankar byl asi mimo take. A pak se uz to vezlo.

Rozhodci to silne podelali, jasna vec, pokud nekdo tvrdi jinak, tam si o tom jen precet.