Diskuze

Úvodní výhru Ottawy na ledě Pittsburghu režíroval útočník Ryan

Stejně jako úvodní finále Západní konference, kdy v prodloužení uspěli nad Anaheimem hosté z Nashvillu, skončila i otevírací partie na Východě. Hokejisté Ottawy zvítězili na ledě Pittsburghu po skóre 2:1, když rozhodující trefu zařídil v 65. minutě útočník Bobby Ryan. Stejný hráč navíc v řádné hrací době vymyslel i úvodní trefu Senators.

možnosti

Pittsburgh nemam rad,ale ten ottawsky antihokej je des.

1 4
možnosti
MN

Zápas to byl příšerný, Ottawa 50 minut bránila, rozhodčí měli kupu sporných rozhodnutí, aréna v Pittsburghu mrtvá. Škoda. Kdyby jedna z těch střel do brankové konstrukce skončila v bráně, bylo by to zajímavější.

Přitom předchozí dvě série byly fantastické a těch posledních 10 minut, kdy nebylo co bránit, tak se taky hrál pěkný hokej. Oh well, Boucher koučuje nějaký stylem a má dvě účasti ve finále konference ze tří sezón, takže styl asi nezmění.

Při hře 5na5 střely 31-13 pro Ottawu a velké gólové šance pro ni 9-3. Celkem 35-28 OTT a 10-9 na šance pro OTT. Přesilovky dělají svoje a být vyloučeni za příliš mnoho hráčů na ledě při oslabení ;-DRv Snad budou příští zápasy koukatelnější se stejným výsledkem.