Diskuze

Jágr bodoval v pátém zápase za sebou, Vrbata dal dva góly Coloradu

Ve středečním startu na ledě Buffala si svým dvanáctým zápisem do produktivity za jednu asistenci útočník Jaromír Jágr udržel průměr bodu na zápas. Jeho Philadelphia uspěla 3:2 a český rekordman se prosadil už v pátém utkání v řadě. Nárůst formy potvrdil Radim Vrbata, jenž dvěma zásahy podpořil vítězství Phoenixu nad Coloradem.

Ozolinsh

3. 11. 2011 21:00
Kaleta

Dobře ho Brendan sejmul na 4 zápasy za hlavičku Voráčkovi. No, spíš mu to sečetl. Tyhle blázny by měl srovnat - Kaleta, Cooke, Carcillo...

0 0
možnosti

siven

3. 11. 2011 16:47
hrál velmi dobře

začíná si zvykat na NHL. Měl docela dobrý pohyb (spíš vynikající na jeho věk) a komentátoři z něj byli párkrát doccela "na větvi". Skvělá byla jeho práce když vzal puk ve vlastní třetině, ujel s ním na útočnou modrou, nahodil a když se vracel na střídačku, bránil Girouxe před útokem protihráče. Ve 3. třetině hrál i "posledního" - obránci se nějak zapomněli vepředu a Buff jeli v situaci 2-1 (ten "1" byl JJ). Čistě odebral puk a ujížděl do šance... Super byla situace ve 2. nebo 3. třetině, kdy si vzal puk ve svojí třetině, nechal všechny odjet na "jejich" modrou a teprve pak se rozjel. No a komentátor pak křičel: "... a Jágr už obchází prvního, vyhýbá se druhému, obchází třetího, přihrává před bránu do šance!" "WHAT A PLAY by Jaromir Jaagrrrr" ... je fajn to poslouchat :)

Re: Jagr

přenechal puk Girouxovi, kterej ho vyvezl ze třetiny a poslal doleva Hartnellovi. Ten pak prostřelil Millera, kterej šel na párek pak už...

.

jinak jarda na me tentokrate pusobil spis prumerne. uvidime, jak se mu bude darit dnes doma. R^

...

proc se o tom Jagrovi furt pise, kdyz je tak prumernej? Kde jsou ti chytraci, nevite?

0 0
možnosti

radik

3. 11. 2011 12:22
Re: ...

Prumernej? ;-D Ty si ho asi nevidel ani jeden jeho zapas za Flyers, co?

0 0
možnosti

gawy

3. 11. 2011 12:05
__

To me vzdycky pobavi, jak se tu obcas sejdou lidi, co spekuluji, zda byla nejakemu hraci dobre nebo spatne pridelena asistence. Pridelovani asistenci ma sve jasne pravidlo, ktere se popsalne v oficialnich pravidlech NHL (http://www.nhl.com/ice/page.htm?id=26321). Asistenci ziskavaji nejvyse dva spoluhraci strelce, kteri se krome nej naposledy dotkli puku. Jagr se puku dotknul - asistence pridelena - HOTOVO, zadny duvod ke spekulacim. Liga na statistiky hodne dba, muze se stat, ze se pak po zapase i zmeni oficialni zapis.

0 0
možnosti

TarasBulba

3. 11. 2011 12:13
Re: __

S tím souhlasím. V NHL v tom snad nemají takovej bordel jako v naší extralize.

0 0
možnosti

Angis

3. 11. 2011 11:50
Za škrtnutí bruslí o puk by nebyl třetí hvězdou utkání.

Takže zřejmě nehrál tak špatně. Respektive jen dva hráči hráli lépe než Jágr :-P

1 0
možnosti

radik

Re: Za škrtnutí bruslí o puk by nebyl třetí hvězdou utkání.

Re: Tak se dívám

Lehce škrtnul o puk bruslí v obranné třetině a to stačilo na tu asistenci. To samé 2.gól Philadelphie. Rinaldi lehce změnil ve středním pásmu hokejkou přihrávku Buffala a nasměroval ji na hokejku v.Riemsdykovi. V NHL funguje systém, že několik lidí jenom hlásí do diktafonu hráče, kteří se dotýkají kdekoliv na ledě puku a poslední 2 před střelcem mají vždy asistenci. Příklad- 19,28,68,44,19,28,68,28,44,28,44- branka. Timmonen branka, asistence Giroux a Jágr. Je to hlavně z komerčního hlediska, aby prostě bodovalo co nejvíce hráčů a sledovaly se hodně statistiky. Kdyby to bylo jako u nás nebo třeba na MS, málokdo by měl aspoň 100 bodů. A tom to hlavně je.

0 0
možnosti

Joshua+

3. 11. 2011 9:45
Smysl druhé asistence

Druhou asistenci by měli zrušit. Nic proti Jarousovi, jsem jeho velky fanda (ostatne asi jako 90% lidi tady :-), ale druhe asistence proste smysl nemaji. Dochazi pak pomerne casto k situacim, kdy hrac rozehraje puk za vlastni branou ve spoluhraci v obranne tretine a ma asistenci. :-) Hodne to pak IMHO znehodnocuje statistiky.

0 0
možnosti

Jerec

3. 11. 2011 10:12
Re: Smysl druhé asistence

Hloupost, kolikrát je právě 2.asistence ta, která rozjede celou akci "z ničeho" a vytvoří gólovou příležitost. Ale souhlasím s tím, že velmi často je to přesně tak, jak píšeš, za nějaké posunutí puku za bránou hned bod. Holt by to chtělo rozlišovat, čímž by ale vznikl solidní chaos. Takže jsem pro zachování současného stavu :-)

4 0
možnosti

fanda sportu

3. 11. 2011 9:20
No ty goly Buffala

to bylo teda neco... jeden vetsi haluz nez druhej... hlavne me dostalo jak ty kometatori uplne "silely" z toho golu na 2;3 jak kdyby to ten utocnik snad udelal schvalne, ze poslal ten puk do patky brusle obrance aby se to odrazilo golmanovi mezi nohy :-D

0 0
možnosti

hungabunga

3. 11. 2011 9:39
Jágr

myslím, že tu asistence neměl mít, protože se prostě nedotkl puku;-D k Girouxovi to posunul útočník sabres, nicméně za to jak krásně ukázal mladíkovi co má dělat si ji zasloužil a škoda, že nedal jasný gól, to ani Miller nevěděl jak to chytl a celkově hraje skvěle je ais nejlepším útočníkem Flyers navíc hraje nezvykle do těla a nejlepší bylo, když Jágr jel bránit Girouxe, což jsem snad nikdy neviděl, opravdu hraje pro tým a klobkouk dolů 90 bodů v sezóně je reálných, mimochodem Voráček je opravdu Kopátko na entou a myslím, že má mít 2 asistence byl u prnvích 2 gólů a byl veden ve statistikách u obou, ikdyž podíl měl minimální, nicméně jeho zakončení je zcela tragické, tak je prd platné, že patří mezi nejrychlejší hráče NHL plus je silný na puku