Diskuze

Boston srovnal s Montrealem krok, Krejčí a Plekanec měli po asistenci

Po vítězství 4:3 z prodloužení zahajovacího duelu byli hokejisté Montrealu blízko dalšímu úspěchu nad favorizovaným Bostonem. Na ledě soupeře vedli na startu třetí třetiny už 3:1, Bruins však sérií čtyř gólů otočili výsledek ve svůj prospěch a srovnali stav série na 1:1 na zápasy. Bod za asistenci si připsali čeští útočníci na obou stranách, Tomáš Plekanec a David Krejčí. V prvním duelu série mezi Anaheimem a Los Angeles byli úspěšnější hosté.
LG

Tahle prohra mrzí. Ale jinak hrají Habs velmi dobře. Určitě mají na to Boston vyřadit.

0 0
možnosti
JS

S tou jejich klikou rozhodně. Série už měla být 2:0 pro Boston, se skore tak 14:6 a nikdo nemohl říct ani slovo

1 1
možnosti
FK

Bruins skvěle!R^ To co předvedla Bergeronova letka v posledních 10-ti minutách bylo fakt parádní!!! Chára dokonce v +- plus 5!!! Stav série je 1:1, v Kanadě to bude žhavé, přesto přijedeme s vedením 3:1.

David Krejčí moc chce, zaváží puk do třetiny, jeho přihrávky jsou tradičně většinou perfektní, ovšem bodově zatím nic extra... asi chybí to pověstné "štěstíčko"... Dneska mu na buly dával na frak Plekanec, jde vidět, že ty nasazované defenzivní lajny soupeřů mu moc nesedí.