Aktuální informace z mistrovství světa v hokeji

Pro dnešek děkujeme za pozornost. I druhý den mistrovství světa budeme sledovat on-line.

Jakub Voráček

Nevím, jak to viděli lidi v televizi, ale z mého pohledu to byl vyrovnaný zápas.

přečíst komentář

Kovář: Taková šance musí skončit gólem. Musíme to napravit

přečíst článek

Výkon českých reprezentantů můžete oznámkovat. Hodnocení najdete zde.

Německý výběr v Kolíně přetlačil Spojené státy, které sice domácí celek přestřílely, nakonec však prohrály 1:2.

První utkání českému týmu proti favoritovi nevyšlo. Kanaďané zvítězili 4:1 a dobře vykročili za obhajobou prvenství.

05.května 2017 v 22:34, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 22:46

Na úvod to klukům výsledkově nevyšlo, výkon proti @HC_Men místy ale nevypadal vůbec zle. #CZEvCAN #narodnitym #mshokej #IIHFWorlds https://t.co/sl2PjaF0vj

Česká reprezentace

Čeští hokejisté nakonec prohráli ve svém úvodním zápase mistrovství světa 2017 s Kanadou 1:4. Průběh minutu po minutě najdete zde.

Česko - Kanada 1:3.

Lukáš Radil snižuje! Pardubický odchovanec snižuje proti Kanadě na 1:2 a dává české reprezentaci naději na srovnání.

05.května 2017 v 22:18, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 22:18

VIDEO: ??G???L ?E?I! ?? Sni?ujeme, v 53. minut? prom?nil tlak p?i p?esilovce v prvn? g?l Luk? Radil! #CZEvCAN 1:2 ???????? #mshokej #IIHFWorlds https://t.co/coulXWf8Dv

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

GÓÓÓL ČEŠI! Snižujeme, v 53. minutě proměnil tlak při přesilovce v první gól Lukáš Radil! #CZEvCAN 1:2 #mshokej #IIHFWorlds https://t.co/coulXWf8Dv

V Kolíně nad Rýnem je srovnáno, po gólu Američana Connora Murphyho je stav 1:1. Oba prozatímní střelci, Murphy a Rieder, jsou nejen spoluhráči z Arizony, ale navíc spolu při tripech sdílí společný pokoj.

05.května 2017 v 22:11, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 22:13

If you're keeping up it's 1-1 vs. . #2017MWC Goals by #Yotes roomies @TobiRieder9 & @Cmurphy5. https://t.co/4MK18d1bas

Po druhé třetině vedou hráči javorového listu 2:0.

05.května 2017 v 21:42, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 21:51

Matheson ve 21. minutě navýšil vedení Kanady, Češi ani tentokrát nevyužili žádnou z šancí. #CZEvCAN 0:2 #mshokej #IIHFWorlds https://t.co/jdRFYWrMgz

Bude kanadský výběr ještě silnější? Nedostatek obránců s držením hole na pravou stranu by mohl vyvážit Brent Burns ze San Jose.

05.května 2017 v 21:15, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 21:21

As mentioned in 1st intermission. Canada hoping to add a right shot D-man. Burns remains remote possibility. Others still playing in Rnd 2.

Němci stále drží překvapivé vedení nad USA 1:0, dopředu je žene nabitá Lanxess Arena.

05.května 2017 v 21:16, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 21:16

Almost halfway through the 2nd in Cologne, it's still 1-0 Germany #USAvsGER #IIHFWorlds https://t.co/c1VA76ZCSX

Kanaďané vedou 2:0 po brance Mathesona.

05.května 2017 v 21:07, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 21:07

.@HC_Men v přesilovce navyšuje vedení a ve 21. minutě to je o dva góly. #CZEvCAN 0:2 #mshokej #IIHFWorlds

Radko Gudas se v první třetině dostal do křížku se spoluhráčem z Philadelphie Claudem Girouxem a dalšími Kanaďany.

Průběh druhé třetiny můžete dál sledovat v podrobné on-line reportáži.

Po první třetině Češi prohrávají s Kanadou 0:1. Obránce Jan Rutta byl blízko vyrovnání, ale trefil tyč.

05.května 2017 v 20:54, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 20:55

Po první třetině prohráváme 0:1, šancí na srovnání ale bylo dost, makáme dál! #CZEvCAN #mshokej #IIHFWorlds https://t.co/xO5CUAOHEA

Kanadě vyšel začátek lépe...

05.května 2017 v 20:26, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 20:28

V 7. minutě jdou do vedení Kanaďané, první branku zápasu si připisuje O'Reilly. #CZEvCAN 0:1 #mshokej #IIHFWorlds

Sestava Kanady. Nechybí hvězdy - Giroux, Duchene, Scheifele, Vlasic.

05.května 2017 v 20:03, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 20:14

Výslovnost jmen českých hokejistů je pro některé Francouze oříškem...

05.května 2017 v 20:02, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 20:04

Pro vyslovovani českých jmen se francouzský moderátor v hale nejvíce zapotil u příjmení Francouz:) A pak Jeřábek

Čeští fanoušci zaplavili francouzkou metropol a věří: Letos bude zlato!

I brankář Arsenalu Petr Čech podporuje český národní tým.

05.května 2017 v 19:55, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 19:58

@narodnitym Ať se daří ! Úspěšný vstup do turnaje !!!

Vyprodáno zřejmě na zápas Česka s Kanadou nebude...

05.května 2017 v 19:48, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 19:56

Česko vstupuje do mistroství světa utkáním s Kanadou. Podrobnou on-line reportáž sledujte zde...

Americký šikula Johnny Gaudreau nastoupí v první lajně USA vedle Jacka Eichela z Buffala a Anderse Leea z New York Islanders.

05.května 2017 v 19:02, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 19:19

Bělorusové bojovali, ale favorité z Finska nakonec urvali vítězství 3:2.

Finové dali dva rychlé góly, nakonec ale výhru nad Běloruskem vydřeli

Obhájci bronzu z domácího mistroství světa v Rusku porazili na úvod turnaje silné Švédy 2:1 po samostatných nájezdech.

Rusové porazili Švédy po nájezdech, domácí Německo zaskočilo Američany

Český kapitán Jakub Voráček se těší na večerní souboj proti kanadským kamarádům z Philadelphie Claude Girouxovi a Wayne Simmondsovi. Na urostlého Simmondse si však nejspíš nedovolí...

05.května 2017 v 13:58, příspěvek archivován: 05.května 2017 v 18:09

Jake Voracek says he's ready for Claude Giroux. Somewhat joking says he's going to hack and whack him. Plans to leave Simmonds alone. Smart.

Podívejte se na fotky kondičního trenéra české reprezentace Michala Hamršmída. Brankář: Dominik Furch, útočníci: Jakub Lev, Tomáš Hyka, Dominik Kubalík a obránci: Jan Kolář, Libor Šulák do dnešního utkání s Kanadou nenastoupí.