Diskuze

Jasný úkol. Do Kladna si jedeme pro vítězství, zní z Jihlavy

Byli v situaci, kterou málokdo čekal. Jihlavští hokejisté po úvodních dvou zápasech finále Chance ligy proti favorizovanému Kladnu, navíc hraných na jeho hřišti, vedli 2:0 na zápasy. Stačily však dva zápasy na Vysočině a přímý boj o postup do extraligy je znovu srovnán.

Pokud Jarinovi, budou připískavat rozhodčí, tak to bohužel neklapne. Nějaký marketingový nástroj, aby kvůli Jágrovi, šla extraliga do plusu?Nemyslím. Stačilo vidět poslední zápas. Ubohost rozhodčích, která hrubě ovlinivnila zápas.

1 2
možnosti
PH

Ta snaha ovlivňovat rozhodčí je trapná. Rozhodčí píská tak, jak mu říká sázkovka. Dneska sázím jasně na Jihlavu a v dalším zápase remíza a vítězství do rozhodnutí Kladno. Tak to prostě je. Minulý zápas byl jasný křížek a viděl si co dělal rozhodčí na konci třetí třetiny a jak to pak vykompenzoval na začátku prodloužení.

Ujčík je opravdu chudinka, když si myslí, že mu pomůže ovlivňování rozhodčích. I on je na to malej pán.