Hokejový Hradec zkouší tři nové hráče

Hradec Králové - Prvoligový Hradec Králové zkouší v průběhu vánoční přestávky tři nové hráče. Do tréninku se s mužstvem zapojili obránce Jan Kanov a útočníci Jan Kočan a Jan Šejnoha. Kanov je hráčem druholigového Tábora, když předtím působil v mládežnických družstvech pražské Sparty.

Kočan prošel dorostem Pardubic a poté působil v juniorce Komety Brno. V letošní sezoně odehrál několik zápasů za prvoligový Šumperk a druholigový Uničov.

Konečně Šejnoha patří k hráčům, kteří působili v hradecké juniorce. V této sezoně Šejnoha hostoval v druholigovém Pelhřimově.

Hradecký tým v rámci přípravy sehrál přátelské utkání s českým univerzitním výběrem a porazil ho 9:4, když o svém vítězství rozhodl v poslední třetině, kterou vyhrál 6:0.

První ligové utkání roku 2008 Hradec sehraje v sobotu 5. ledna, kdy nastoupí v Kadani. Konkurent z Vrchlabí začne nový rok sobotním domácím utkáním s Mostem.