VÍTKOVICE - ZLÍN
4. zápas semifinále

Utkání komentuje Ondřej Trunečka

45:27
Čtvrtý zlínský útok si vytvořil tlak, ale střely Mokrejše a Jenáčka byly zblokované a nedošly až k Pincovi.
43:25
Hra se zrychlila a přibylo šancí. Barinka ujížděl po pravém křídle, ale Mojžíš mu výborným obranným zákrokem vypíchl puk.
42:59
Po rychlé akci najížděl z pravé strany Procházka, střelu po ledě ale Murín skvěle vyrazil držadlem hokejky.
42:35
Třetí dějství je zatím plné nepřesností. Naposledy Vítkovičtí při snaze založil útočnou akci poslali puk na zakázané uvolnění.
41:54
V první výraznější šanci třetí části se ocitl Burger, ale trefil jen obránce Galvase, který stál před ním.
40:08
Štefanka se vrací z trestné lavice, odpykal sistrest z konce druhé třetiny. Vítkovice jsou v plném počtu.
40:01
Začíná 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny.
39:52
Hosté se sice usadili před vítkovickou branku, ale jen zřídka se odhodlali ke střele. Martin Hamrlík nahazoval puk od modré, nepřesně ho tečoval Veselý.
38:58
Balaštík se uvolnil v pravém kruhu a vystřelil nad Pincův beton. Ale těsně minul vítkovickou branku.
38:08
Domácí se budou bránit ve čtyřech, Štefanka dostal dvě minuty za vysokou hůl.
37:47
Roman Hamrlík našel z obranné třetiny rozjetého Barinku, ten se však neprosadil přes Varaďu. Odražený puk se v levém kruhu dostal ke Kristkovi, ale ten nedokázal vystřelit přesně.
36:40
Zlín je v plném počtu.
36:38
Vítkovičtí se vrátili do útočné třetiny a podařilo se jim znovu sevřít Zlín. Nebezpečně pálil Černošek, puk po několika pokusech o dorážku skončil u Murína.
35:38
Čajánek vyhodil puk ze třetiny, do té doby se Vítkovicím přesilovka celkem dařila. Dostaly se do náporu v útočném pásmu.
34:40
Erat je na trestné lavici za hákování.
34:40
Vítkovice přenesly hru až do útočného pásma, Irglovu ránu z levého kruhu kryl Murín. Hra je přerušená.
34:36
Philippa zahákoval Erat, Vítkovice budou hrát přesilovku. Zatím rozhodčí signalizují vyloučení, Pinc spěchá na střídačku.
33:37
Vítkovice - Zlín 2:1 Domácí tým otáčí skóre. Turek s Padělkem vybojovali u zadního mantinelu puk pro Burgra, který si najel před branku a pod betonem ležícího gólmana poslal kotouč do sítě.
33:05
Oba týmy jsou v plném počtu.
32:45
Vítkovičtí málem využili situace, kdy zlínští obránci šli střídat, čímž se otevřel prostor na pravé straně. Domácí ale situaci zrovna dobře nezvládli, Hudcův pokud odehrál Murín za branku.
31:05
Štefanka u mantinelu lehce zahákoval Barinku, ten však pádu hodně přidal a skácel se k zemi. Vítkovický hráč je vyloučen za hákování, ovšem sudí zcela správně potrestali i zlínského hokejistu za nesportovní chování. Hraje se čtyři na čtyři.
30:25
Martin Hamrlík vystřelil nepřesně, puk se ale od zadního mantinelu odrazil před branku k Barinkovi. S jeho pohotovou dorážkou z těžké pozice si Pinc poradil, letící kotouč chytil do lapačky.
29:59
Za hostující tým se v poslední době o šance stará Veselý. Stejně jako před necelými dvěma minutami hry zaměstnal Pince střelou od modré.
29:43
Další šance Vítkovic, od modré dobře vystřelil Mojžíš, a když už se k dorážce natahoval další domácí hráč, zablokovali ho Galvas s Kováčikem.
29:18
Rozjetý Peterek dostal přihrávku na modrou čáru. Když najížděl z levé strany, překazil mu šanci ještě Nosek, Peterek však u puku zůstal, objel branku a z druhé strany pálil na Murína. Ten dobře vykryl prostor. Zlín raději vyhazuje na zakázané uvolnění.
28:27
Oba týmy jsou kompletní.
28:18
Na druhé straně pálil od modré Veselý, Pinc střelu přes obránce chytil.
26:27
Hra je přerušená, puk už je bezpečně pod Murínem. Černošek a Kováčik jsou vyloučeni za vzájemnou potyčku na dvě minuty za hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.