Slavia - Pardubice 4:2 (0:0, 3:0, 1:2) Konečný výsledek.
60:00
Konec zápasu. Mistrovská Slavia porazila extraligového lídra 4:2.
59:51
Slavia rozhoduje - 4:2. Po buly se do sebe všichni hráči zaklesli, puk zůstal pod Dopitou s Beránkem. Zmocnil se ho Antoš, nahrál Beránkovi a ten od vlastní modré trefil prázdnou branku.
59:41
Vhazuje se před Málkem, resp. po jeho levici. Pardubice dotlačily puk do pásma a Málek ho zalehl.
59:00
Power-play Pardubic.
57:40
Slavia se ubránila.
57:13
Pardubice jsou opět v pěti a dohrávají přesilovku. Vytrvale se snaží před Málka a snaží se vyrovnat.
55:55
Pardubice byly blízko k vyrovnání. Novotného ránu zblokoval dlouhý, puk se vrátil k pardubickému bekovi, ten jej žabkou nahodil zpátky a jeden ze slávistických beků puk ve snaze odpálit jej, tečoval těsně nad branku.
55:13
Na dvě minuty se síly na ledě vyrovnají. Hrušku narazil v souboji o puk na hrazení Mrázek a zamířil na trestnou lavici.
53:40
Petr Sýkora měl šanci na vyrovnání, ale nikým neatakován trefil jenom Málka. V protiútoku se do sebe zaklesli Beránek a Pištek. Domácí kapitán nešťastně zasáhl Pištěka holí do obličeje a je vyloučen an 2 + 2 minuty.
52:39
Hostům se přesilovka nevyvedla. Nepřesnými kombinacemi se sami vytlačovali z pásma, vrcholem zmaru bylo Dubnovo nahození ještě před červenou, jež skončilo zakázaným uvolněním.
50:57
Slavia je ve čtyřech.
50:39
Hosté budou hrát 18 vteřin pět na tři. Dlouhý vrazil na hrazení Mikesku, ten se těžko zdvíhá z ledu a drží se za ruku.
49:18
Branka neplatí, rozhodčí Kolísek rozpažil. Stadion až na početný pardubický kotel jásá. V hlendišti je 3671 diváků.
49:18
V akci je videorozhodčí. Petr Sýkora se vyhnul bekovi, vypálil, dojel si k dorážce a dal gól, ale současně s tím atakoval Málka v brankovišti Divíšek.
48:57
Síly na ledě se vyrovnaly. Mikeska obtěžoval v rozehrávce Fadrného, ten se po něm ohnal a je vyloučen za sekání.
48:32
Slavia je kompletní. Pokračuje přesilovka pět na čtyři.
47:45
Slavia hraje přesilovku. Do brankoviště si najel Dlouhý, zaklesl se do Svobody a nevybíravě jej krosčekoval Michal Sýkora.
47:17
Pardubice dávají kontaktní gól - 2:3. Mrázek zachytil rozehrávku slávistů, vypálil z otočky a trefil přesně levý horní růžek
46:32
Bude se hrát čtyři na čtyři. V útočném pásmu Slavie se do sebe zaklesli Čermák s Kudrnou a oba jsou vyloučeni. Čermák přidržel Kudrnovi hokejku, ten ji vytrhl a zasáhl Čermáka v odličeji.
45:44
Po nedorozumnění Graňáka s Čermákem za brankou se puku zmocnil Kolář, byl sám před Málkem, ale ten se roztáhl na ledě a puk chytá.
45:00
Pardubice vysunuly forčeking, ale útočníkům se nedaří synchronizovat pohyb. Slavia se bez potíží brání, sama se nikam nežene.
42:29
Pardubice snižují na 1:3. Dopita vyhrál buly na Michala Sýkoru, ten vypálil. Málek puk vyrazil, na dorážku si mezitím dojel Dopita a lehkým dloubnutím přehodil Málkův beton.
40:23
Sup mohl přidat čtvrtou branku, když tečoval nahození od modré, ale puk skončil těsně nad.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina. Slavia vede zaslouženě, hraje jednoduše, lépe bruslí. Hosté útočné výpady často zbytečně překombinují. Slavii uklidnily dva vydařené brejky, od té doby dobře brání.
39:49
Bomba Petra Sýkory z levého kruhu trefila dobře postaveného Málka. Na druhou stranu vyrazili do přečíslení dva na jednoho Jaroš s Kopeckým. Jaroš tentokrát volil střelu, která skončila ve Svobodově výstroji.
38:23
Nejlepší řadou Pardubic je čtvrtý útok mladíků. Nejprve po pěkné kombinaci celé řady zakončoval zblízka Koukal, ale Málek vyrazil. Pak mohl po Podhradského pasu jet sám na Málka Kolář, ale na přihrávku na útočné modré nedosáhl.
37:10
Slavia vede už 3:0. Beránek se zmocnil puku na pravém kruhu, nahrál před branku Hruškovi, jehož marně stíhal Mudroch. Hruška bekhendem po ledě zasunul puk pod padajícím Svobodou do branky.
36:16
Slavia se ubránila.Hostům přesilovka nevyšla. Snažili se jí hrát pokanadsku, se dvěma hráči před brankovištěm, ale žádná střela neprošla. V závěru měla tlak formace mladíků, ale Novotného zánu Málek vyrazil.

Najdete na iDNES.cz