Martin Straka

Martin Straka | foto: Jiří Bervida, MAFRA

Plzeňský kapitán Straka: Nohy mi nejezdily, ale je to veselý večer

• 1
Čas 58:28 - Straka v přesilové hře přihrává před branku kanadskému spoluhráči Johnsonovi, a ten srovnává na 5:5. Čas 59:35 - další početní převaha Plzně a Straka střelou bez přípravy z pravého kruhu dokonává obrat. 6:5!

"58 minut jsem byl špatnej. A pak za dvě minuty se to otočí. Nakonec je všechno veselé, ale lepší by bylo vyhrávat 6:1," ulevil si kapitán hokejové Plzně Martin Straka po výhře nad Karlovými Vary.

Proč to nebylo 58 minut z vaší strany to pravé, jak sám říkáte?
Nervozitou snad ne, vždyť na tenhle zimák chodím 20 let (úsměv). Ale někdy je den, kdy vám nohy nejezdí, jak chcete.

Jaký to byl zápas?
Chtěli jsme takový nástup, dali dva góly. Bohužel, minutu před první přestávkou jsme si vlastní lehkovážností nechali dát gól. A pak to bylo bláznivé...