Diskuze

Vítkovice po extraligové dohrávce slaví, otočily duel s Třincem

Dvakrát dotáhli náskok soupeře, před koncem šli poprvé do vedení a těsný náskok už uhájili. Vítkovičtí hokejisté v dohrávce 34. kola extraligy zdolali Třinec 3:2.
JC

nesnáším ten binec v tabulce, způsobený kreativním rozpisem. tohle není NHL. vypadá to, že vítkovice jsou bod za třincem v tabulce, ale ty 4, ano, slovy čtyři zápasy navíc oproti třinci z toho dělají trochu jiný příběh. já chápu nějaké jeden dva zápasy rozdíl, ale čtyři mi připadá fakt hodně...

6 0
možnosti
JV

Neni to temer zcela způsobené Spengler Cupem a Ligou mistrů? A s tim se nic neudela.

1 0
možnosti
PB

Hrubec svoji už vyhlášenou hloupostí potopil Třinec.

0 0
možnosti
PB

P67e75t31r 71B93í44l41e15k

12. 1. 2019 19:36

Doufám, že Viktor dá Marcinkovi alespoň ze par tisíc jako lék na vymaštěnou palici.

JJ

Jenom dotaz. Nejsem moc moudrý z toho vyloučení Hrubce ve třetí třetině. Ač Vítkovičák, vůbec jsem to nepochopil. 8-o

0 0
možnosti
FL

F26i43l71i12p 57L58o94u18k72a

12. 1. 2019 18:58

Brankář nesmí přikrýt puk mimo brankoviště, pokud může rozehrát hokejkou. Pravidla 2018. Viděl jsem letos dost hokejů a tohle prostě byly 2 minuty. Taky si to uvědomil a začal couvat.

2 0
možnosti
JK

J51a40n 92K24r43u16p88k23a

12. 1. 2019 18:38

Vitek, za posledni tretinu R^ 2 tycky a gol v poslednich 5 minutach, to se jen tak nevidi.

5 0
možnosti
BP

Gratulace Vítkovicím, ale vyhrály jen proto, že Třinec od přestal třetí třetinu hrát a chtěl bránit výsledek, jinak byl Třinec první dvě třetiny úplně jinde. Ano, na kdyby se nehraje, ale nedovedu si představit, že by tento Třinec měl v play-off prohrát s těmito Vítkovicemi 4 zápasy.

3 5
možnosti
JJ

Tak to je problém Třince, že nehrají 60 minut. Ale s tím play-off máte pravdu. Můžeme třinec porazit, ale bohužel ne porážet pravidelně. Ty prachy dnes ve sportu dělají hodně. Taky je to vidět na ledě, kolik ExVítkovických hráčů hrává jinde za větší prachy.

MB

Super, na střely sice 25:37, ale tyto body se ještě budou hodně hodit.

0 0
možnosti
JP

J41a45n 26P17i39t44a98k

12. 1. 2019 18:06

Tak uz se nedivim, ze ceskej hokej je v mezinarodnim meritku tam kde je. Dnes jsem videl 2.tretiny druheho se ctvrtym a ten hokej je desnej. Pomalej, nepresnej, az na par individualnich akci bez napadu. Nejsem fanousek ani jednoho tymu, ale tohle je fakt strasny

0 10
možnosti
JN

J45a85n 81N21o44v94á66k

12. 1. 2019 17:50

Ten Petr to je, ale hlava, zbaví se Baranky bez náhrady a potom hrajeme přesilovku 5:3 a nemáme žádného ofenzivního obránce a musí hrát Šidlík, který dal tento rok krásný jeden gól. Panebože za co mě trestáš?

2 1
možnosti
MB

Šidlík je ale jediný, kdo ve Vítkovicích zbyl na trochu tvořivosti zezadu... Nikdo další tam není, protože v kanadském bodování obránců je Šidlík na 1. místě a za ním s odstupem druhý Honza Výtisk, který skutečně není žádné ofenzivní eso (0,13 kanadského bodu na zápas v kariéře, jinými slovy v průměru 6 bodů za sezónu). Prostě prodejem Baranky pohřbili tuto sezónu už v polovině.