LIBEREC - Č. BUDĚJOVICE 1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1). V prodloužení
Vážení čtenáři,
omlouváme se vám za problémy při sledování on-line reportáže, důvodem jsou technické potíže. Děkujeme za pochopení.
redakce iDNES.cz
61:39
Budjovice vítězí 2:1. HUdec nabil Brabencovi, který z první z levého kruhu Pince prostřelil.
60:57
Hudec našel před brankou volného Brabence, jeho střelu ale Pinc skvěle lapil.

Nepřehlédněte

Liberec:
Pinc - Moravec, Jiruš, Hunkes, Krstev, Žabka, Kočí, Holub, Vantuch - Čermák, Kašpařík, Pletka - Klimenta, Plodek, Víšek - Blatný, Šachl, Bartovič - S. Procházka, Dušek, Pabiška.
České Budějovice:
Turek - Toman, Gřegořek, Vydarený, Frolo, Sičák, F. Novák, Bolf, Mucha - Hudec, V. Hübl, Brabenec - Hřebejk, Šimánek, Sailer - Kůrka, Vak, Veselý - Kotrla, Mertl, L. Květoň.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Základní hrací doba nerozhodla. Do prodloužení ale vstoupí hosté ve výhodě čtyři na tři.
59:46
Přesilovka Budějovic. Pletka je vyloučen za sekání. Nelibost k výkonu rozhodčího Mináře mezi diváky graduje.
59:28
Blatného rána z pravého kruhu ončí u Turka. Hosté si ještě berou oddechový čas.
59:00
Minuta do konce. Zápas spěje k prodloužení.
55:39
Turkova vyrážečka poslala do rohu kluziště Čermákovu ránu z pravého kruhu.
54:20
Hala píská a znovu skanduje Minář ven. Kotrla teď nabral a povalil Bartoviče. Sudí, který byl v úvodu snad až příliš úzkostlivý, blahosklonně přihlížel.
52:39
Je vyrovnáno - 1:1. Ve středním pásmu našlápl Kůrka, vypálil přes obránce Krsteva a nachytal brankáře Pince, jemuž střela prakticky od modré prošla za záda.
52:05
Sailer vyvezl puk z vlastního pásma až do útočné třetiny, nahrál Šimánkovi, který ale z úhlu zleva minul. Hosté jsou teď nebezpečnější.
50:29
Hübl se natlačil až před Pince, ten u své pravé tyče puk vyrazil do vzduchu a Žabka ho rukavicí odpálil do bezpečí.
49:34
Folo si najel na Šimánkovu přihrávku a vypálil. Pinc vyráží. Zápas sleduje 7180 diváků
48:31
Projektil z hole Filipa Nováka Pinc sice zastavil, ale z ledu se zvedá s bolestivou grimasou.
48:15
Po zmatcích v Budějovické rozehrávce vypadl puk k volnému Bartovičovi, ten bez rozpakůnapálil puk, ale Turek už byl na ledě a v rozkleku kotouč chytá.
48:06
Zakázané uvolnění hostů. Liberec je aktivnějším týmem.
47:20
Kašpařík hledal zadovkou před brankou Čermáka, tomu ale hostující bek v rozhodujícím momentu klepnul do hokejky.