Diskuze

Drama v Brně rozhodl pes obranář. Místo trestů Holland vystřelil euforii

Čekalo se, že do dramatického předkola mezi Kometou a Vítkovicemi může výrazně promluvit zámořská posila v brněnském dresu. Tak to i dopadlo, jenom čtvrté utkání série nerozhodl pro Kometu její hvězdný Američan Peter Mueller, ale „pracant zezadu“ Rhett Holland, muž na černou práci. To on dal v prodloužení vítězný gól na 2:1, a zařídil, že se rozhodne až v úterý v Ostravě.
DV

Rozhodčí sice dělali co mohli, aby Kometa nevyhrála, ale nakonec se jí to i přes jejich silnou nepřízeň povedlo. Ty dva pruhovaní umělci, ani neměli odvahu vysvětlit, na co tam více než pět minut koukali. Nám v televizi stačilo pustit záznam 2x, aby jsme pochopili, že branka byla regulérní, což ostatně po zápase prakticky potvrdil i rozhodčí Jeřábek. Tohle byla snad nejhorší dvojice rozhodčích, co tady ty čtvrtfinále pískají.

8 1
možnosti
MH

Obě branky jak sobotní, tak nedělní by se měly uznávat. Bohužel se neuznala ani jedna. Aspoň je to rovina. Zaťovič měl kontakt s hokejkou brankáře. To, že má jiný sudí jiný názor je OK, ale není to komise rozhodčích.