Diskuze

Výhra bez úsměvu. Hloupý gól nás zase srazil, zní z Komety

Parádní první třetina, výpadek a strachování se o výhru. Brněnští hokejisté však nakonec téměř po měsíci mohli doma slavit. Kometa přetlačila Olomouc 4:3 v prodloužení, dalšího soupeře si pozve za Lužánky.

P64a90v12e88l 39Š87m90í81d

30. 12. 2015 10:18

příště jim pan Beran poděkuje že vůbec hráli,dále že přišli na zápas.Bežte do háje,3:0 mužstvo nepouští,pokud to tedy je mužstvo.Jsem nassss.protože pořád jenom slyším kecy,kecy a skutek utek.Hlavně že Chylík řve "vyprodáno".na tom se všichni ukájejí.

0 0
možnosti
JK

J54a47n 97K78l74á86s93e57k

29. 12. 2015 11:01

Tak hlavně, Hroudo, že jsi tentokrát neměl problém s diváky. Je potřeba se spíš zamyslet nad těmi hrubkami, co opakovaně vyrábíte a po kterých soupeři prostě skórovat musí. Na nějaký hloupý gól po hloupém faulu se nevymlouvej, ty jsi taky jeden takový spáchal při naší přesilovce a v předchozím zápase v Litvajzu si tým dokonce poslal do tří. Ale 3:1 je pořád slušný náskok, akorát je potřeba nedávat soupeři moc prostor a třeba taky lépe přistoupit k té víc jak minutové přesilovce 5:3.