Diskuze

Hokejisté Plzně zvládli roli favorita a vedou ve čtvrtfinále 3:2

Hokejisté Plzně se ve čtvrtfinálové sérii play off s Olomoucí dostali do vedení 3:2 na zápasy. V pátém duelu dokázali využít domácí prostředí a díky gólům Poura a Allena z třetí třetiny zvítězili 2:0. Díky tomu mohou rozhodnout o svém postupu do semifinále už ve čtvrtek na Hané.
MH

V Olomouci ve tretim kole hrala Mora klasickou 5 na 4, v prvnich 15 vterinach dala tycku a pak se 90 vterin branila takovym zpusobem, jako by hrala presilovku Plzen. To jsem v zivote nevidel. :) Obcas se proste nepovede, no...

26. 3. 2019 20:27

Pokud by Olomocu dokázala zbylé dva zápasy vyhrát po prodloužení, tak by se stal paradox, kdy by jeden tým vyřadil jiný, aniž by někdy vyhrál po 60 minutách.

JG

Ještě jsem vrátil ty dvě minuty za tu sprchu při brzdění... To co napíšu bude dost drsný a nesportovní... Ale když před ním zabrzdis a vyloučí Tě... Není lepší prostě zastavit až kontaktem s brankářem?

26. 3. 2019 19:38

Serie obratů. 1-0, pak 1-2, ted 3-2...pevně doufám, že to ted Olomouc zase neotočí.