Diskuze

Kometa porazila Chomutov, Sparta udolala Třinec v samém závěru

Hokejisté Komety Brno doma porazili Chomutov 3:1 a v tabulce se posunuli na sedmou příčku právě před svého soupeře. Pro Severočechy to byla naopak třetí porážka za sebou. Ve druhé předehrávce 36. kola extraligy Sparta udolala Třinec gólem z poslední minuty 4:3.
PB

Sparta od druhé třetiny jasně lepší.Třinec vrátila sama do zápasu zbytečnými fauly Švrčka a Buchteleho,při které Třinec dal na 2:3 a 3:3.

4 1
možnosti
PH

No spíš je dostala nahoru neproměňováním tutovek a Pimprle se taky moc nevyznamenal.

JS

Takže korupce zase jednou prohrála, díky bohu...

7 15
možnosti
JK

J72a60n 39K87o76f69r43o91ň

12. 1. 2016 20:27

Tobě musel někdo od pirátů hodně ublížit. ;-)

12 0
možnosti
RH

R25a94d31e55k 14H48r72u92b97ý

12. 1. 2016 18:17

Tipnu v obou případech výhru hostí, Kometa nezíská ani bod.

JS

No to je jasný, korupci v televizi už nikdo nechce, ale druhý zápas tam mohl být, to je fakt, a nebo mohli pustit film o chomutově. Jáchyme hoď ho do stroje..to je prča....