Konečný výsledek.
60:00
Konec zápasu, Havířov uhájil vítězství 5:4.
59:40
Kladenská branka je opět prázdná, do ní míří Korhoň, jeho ránu ale zblokoval obránce Dlouhý.
59:12
Kladno střílí gól, ale sudí Husička ho neuznává. Hostující útočník Kysela totiž před tím fauloval domácího brankáře a míří na trestnou lavici.
59:00
Kladenský gólman Pospíšil míří na střídačku, Kladno hraje power play.
58:39
Hostující kouč Vojta si vyžádal oddechový čas.
57:40
Kladno stáhlo hru na dvě pětky a teď bylo velmi blízko vyrovnání - z úhlu střílel útočník Robert Kysela a trefil boční konstrukci.
55:40
Havířov se snaží bránit, už jen vyhazuje puky. Do útoku se naopak tlačí Kladno.
51:51
Síly na ledě jsou vyrovnány, stav se nemění.
51:43
Od modré pálil obránce Pavlas, gólman Pospíšil ránu vyrazil nad sebe a puk mu potom padal za záda. Jenže ho bleskově zachytil lapačkou.
49:51
Vyloučen hostující útočník Vlček za krosček.
49:25
Havířov se dostal znovu do vedení 5:4. Domácí využili přesilovku. Od modré pálil Rimmel, k puku se pak dostal Kropáč a trefil se bekhendem z velkého úhlu.
48:31
Vyloučen hostující útočník Skuhravý za držení hole. Havířov hraje přesilovku.
48:10
Kladno vyrovnalo na 4:4. Po závaru před havířovskou brankou se nejlépe zorientoval kladenský útočník Robert Kysela a vyrovnal.
44:38
Na trestnou lavici putují po vzájemném souboji hráči na obou stranách. Za Kladno bek Skuhrovec za podražení, za Havířov je to útočník Křestan za nesportovní chování.
43:35
Hosté se tlačí dopředu, tím se trochu otvírá obrana. Havířov ale zatím ze žádného brejku nedokázal udeřit.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Hosté ve druhé třetině dvakrát udeřili v početní výhodě a snížili na rozdíl jediného gólu.
39:10
Kladno využilo i druhou přesilovku a snížilo na 3:4. Hosté dokonale potrestovali trest pro domácího útočníka Boháče a využili i druhou přesilovku. Tentokrát se trefil kladenský útočník Gardoň.
37:22
Kladno snížilo na 2:4. Kladno využilo přesilovku a na 2:4 snížil ránou od modré obránce Dlouhý.
35:35
Vyloučen domácí útočník Boháč na dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí. Zasáhl do obličeje jednoho z kladenských hráčů a na ledě se objevila krev.
32:10
Havířov vede 4:1. Po závaru před brankou byl nejdůraznější domácí útočník Korhoň a bekhendovou střelou protlačil puk za Orcta. Ten po čtrvtém gólu odbruslil na střídačku a do kladenské branky se postavil Pospíšil.
30:00
Hraje je velmi urputná, plná osobních soubojů. Zatím nejde o příliš závažnou podívanou.
27:13
Skóre zůstává stejné i po dvojnásobné přesilovce. Domácí byli tragičtí, nedokázali si přihrát.
27:05
Zpravodaj iDNES zjistil, proč na střídačce domácích není kouč František Výborný. Před zápasem se totiž necítil dobře, měl zvýšený tlak a proto odjel na vyšetření do nemocnice v Praze. Informaci potvrdil havířovský generální manažer Pavel Hinner.
25:46
Teď budou domácí hrát přesilovku pět na tři, vyloučen totiž bek Kruliš za krosček. Dvojnásobná početní výhoda bude trvat minutu a půl.
25:13
Hostující útočník Robert Kysela přifilmoval pád a sudí Husička ho vyloučil za nesportovní chování.
23:44
Síly na ledě jsou vyrovnány. Z dobré pozice pálil Plekanec, s jeho ránou si ale Gólman Maláč poradil.