Málek vychytal v Moskvě čisté konto

Moskva - Hokejisté Čerepovce vyhráli v ruské lize i zápas čtvrtého kola a nadále procházejí soutěží bez zaváhání. Dnes zvítězili 3:2 v Nižněkamsku, v jejich brance opět stál Dušan Salfický. Jeho krajan Roman Málek z Magnitogorsku vychytal nulu na ledě moskevského Spartaku.

Hosté vyhráli 1:0, na jediný gól zápasu přihrál Dobryškinovi necelých deset minut před koncem třetí třetiny obránce Martin Čech.

Obhájce titulu Omsk zvítězil v Novosibirsku 2:0, první branku vstřelil v 37. minutě Jaroslav Bednář.

Výsledky - 4. kolo:  Novosibirsk - Omsk 0:2 (Bednář 1+0), Nižněkamsk - Čerepovec 2:3, Spartak Moskva - Magnitogorsk 0:1 (Čech 0+1), Kazaň - Petrohrad 4:1, Novokuzněck - Voskresensk 2:1, Jaroslavl - Dynamo