Z pozice beka vede týmové kanadské bodování a je druhým nejproduktivnějším českým hráčem v soutěži za útočníkem Čeljabinsku Tomášem Hykou (2+9).
Gólovou asistenci si Šulák připsal ve druhé třetině v přesilovce, kdy jeho rozehrávku od modré čáry zakončili brankou na 2:0 Vladislav a Vjačeslav Ušeninovi.
Po akci bratrského dua pak na začátku třetí části český reprezentant ranou z první vstřelil vítězný gól a Admiral slavil třetí výhru v sezoně. Podolsk prohrál počtvrté za sebou, oba týmy ve svých konferencích zaostávají o bod za osmým místem pro play off.
01:28 Bělousov (S. Da Costa)
17:44 Trjamkin (S. Da Costa, A. Makejev)
18:02 V. Kuzněcov (Galkin)
42:27 Blacker (B. Macek, Spooner)
58:05 Bělousov
35:12 Hännikäinen (Lindbohm)
Galkin (M. Zinčenko, Šikin) – Ščemerov, Trjamkin (C), Blacker, Gurkin, Zborovskij, Al. Vasilevskij (A), Salov – Bělousov, S. Da Costa, A. Makejev – B. Macek (A), Žukenov, Spooner – P. Cormier, S. Bočarov, Romancev – Chripunov, P. Kulikov, D. Mylnikov – V. Kuzněcov.
Juvonen (19. Lindbäck) – P. Holm, Lindbohm (A), D. Sklenička, O. Leskinen, Kivistö, Friman – B. O'Neill (C), Junttila, Nicklas Jensen – Savinainen, Norman, Pakarinen (A) – Schroeder, Kossila, Hännikäinen – Joensuu, Björninen, H. Ikonen.
Rozhodčí: K. Olenin, A- Soin – R. Maximovsky, D. Osipov
54:14 Michajlis
Ortio (Bojarkin) – D. Dietz (C), Martinsson, Šalapov, Alsing, Samat Danijar, Orechov, R. Savčenko – Frattin, Kunyk, J. Berglund – J. Lilja, Valk, Michajlis (A) – Ch. Thomas, Šestakov, R. Starčenko (A) – Šaichmeddenov, Gurkov, Asetov – Kaijržan.
Š. Hrubec (Vas. Děmčenko, Dianov) – Pokka, Šaripzjanov (A), Kaski, Jemelin (C), Běreglazov, K. Gotovec – N. Jakupov, C. Knight, Tolčinskij (A) – Gricjuk, Prochorkin, Cehlárik – V. Žarkov, Paré, I. Tělegin – Kablukov, Děrgačov, D. Ševčenko – N. Komarov.
Rozhodčí: Birin, Sidorenko – Kučava, Novikov
Počet diváků: 4520
30:34 Sorkin (Okulov, Alexandr Popov)
49:47 P. Karnauchov (Alexandr Popov)
57:26 Gilmour (V. Svedberg)
I. Bočarov (A. Jerjomenko, G. Kuzněcov) – Vojnov, A. Mironov, Volkov, An. Sergejev, A. Pedan, J. Zajcev, N. Novikov – Šipačov, Galijev, Petunin – Raševskij, Klinkhammer, O'Dell – V. Michajlov, Fisenko, Igumnov – Čebykin, Bryzgalov, V. Jefremov – A. Nazarevič.
Ivan Fedotov (Novožilov, Reideborn) – Ar. Sergejev, Dahlbeck, N. Nestěrov, Lugovjak, V. Svedberg, Gilmour, Kaliničenko – Andronov, Slepyšev, P. Karnauchov – Alexandr Popov, S. Plotnikov, Grigorenko – Mingačjov, Wallmark, Okulov – Sorkin, Chulapov, Sošnikov.
Rozhodčí: Belov, Odins – Viljugin, Šišlo
12:50 T. Murphy (N. Shore)
23:54 Kručinin (N. Shore, T. Murphy)
26:03 Golubev
05:34 E. Poirier (Shinkaruk, L. Darzinš)
Krasotkin (A. Achmetov, Säteri) – Čajkovský, J. Alanov, N. Jefremov, N. Děmidov, Ilja Morozov, T. Murphy, Kudako – Šarov, Golubev (A), Dubakin – Setdikov, N. Shore, Kručinin – Milovzorov (A), Pjanov, N. Korotkov (C) – Nikita Šaškov, V. Komarov, A. Jakovlev.
Machovský (Mattsson, Vitols) – Ališauskas, Cibulskis, Scarlett, Sotnieks (A), Zile, Čukste, Ozolš, Freibergs – Radil, L. Darzinš (C), Jelisejevs – Meija (A), Berzinš, J. Karjalainen – E. Kulda, Buncis, Skvorcovs – Shinkaruk, E. Poirier, Wännström.
Rozhodčí: Kuljov, Lavrentěv – Slavikovskij, Sysujev
19:56 Rihards Bukarts (Vjačeslav Ušenin, Chamidullin)
33:04 Vjačeslav Ušenin (Vladislav Ušenin, Šulák)
41:44 Šulák (Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin)
36:09 Jaremčuk (Ojamäki, M. Aaltonen)
58:52 Ojamäki (K. Ljamin, Audette)
Serebrjakov (Sinjagin) – Mozík, Šulák, Chamidullin, F. Beljakov, Patrikejev, Metalnikov, Palivko – Obidin, Lugin (C), A. Garejev – A. Ševčenko, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – A. Manukjan, Sajustov (A), Rihards Bukarts – Verba, Makarenko, Arťuchin (A).
Todykov (I. Ježov, Kloberdanec) – Vi. Antipin, Borodkin, Jegor Voronkov, D. Musin, Steklov, K. Ljamin (A), Rydčenko – Ojamäki, M. Aaltonen (A), Jaremčuk – Audette, Indrašis, Smolin – Laričev, Grebenščikov, Malychin (C) – Ivaňuženkov, I. Zinčenko, V. Popov – Nesterov.
Rozhodčí: S. Beljajev, Y. Oskirko – A. Zacharenkov, A. Sadovnikov
Počet diváků: 1 752
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeljabinsk | 50 | 23 | 12 | 3 | 12 | 153:119 | 73 |
2. | Magnitogorsk | 48 | 26 | 8 | 3 | 11 | 164:120 | 71 |
3. | Kazaň | 48 | 21 | 9 | 6 | 12 | 129:109 | 66 |
4. | Nižněkamsk | 49 | 16 | 6 | 8 | 19 | 121:140 | 52 |
5. | Jekatěrinburg | 44 | 14 | 3 | 6 | 21 | 122:127 | 40 |
6. | Kunlun | 48 | 7 | 2 | 7 | 32 | 101:198 | 25 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ufa | 46 | 24 | 4 | 6 | 12 | 131:97 | 62 |
2. | Omsk | 47 | 24 | 4 | 2 | 17 | 137:104 | 58 |
3. | Novosibirsk | 49 | 18 | 8 | 5 | 18 | 107:105 | 57 |
4. | Nur-Sultan | 47 | 14 | 8 | 4 | 21 | 127:138 | 48 |
5. | Chabarovsk | 50 | 12 | 7 | 8 | 23 | 97:125 | 46 |
6. | Vladivostok | 48 | 10 | 4 | 5 | 29 | 85:148 | 33 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 47 | 24 | 6 | 6 | 11 | 144:97 | 66 |
2. | Jokerit Helsinky | 47 | 22 | 7 | 6 | 12 | 143:113 | 64 |
3. | Spartak Moskva | 48 | 19 | 7 | 4 | 18 | 122:118 | 56 |
4. | Nižnij Novgorod | 47 | 20 | 1 | 7 | 19 | 117:113 | 49 |
5. | Podolsk | 48 | 9 | 6 | 13 | 20 | 121:149 | 43 |
6. | Soči | 47 | 13 | 5 | 5 | 24 | 110:131 | 41 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 48 | 26 | 4 | 4 | 14 | 159:119 | 64 |
2. | Čerepovec | 48 | 18 | 10 | 7 | 13 | 127:114 | 63 |
3. | CSKA Moskva | 47 | 18 | 11 | 5 | 13 | 120:107 | 63 |
4. | Jaroslavl | 47 | 19 | 4 | 9 | 15 | 113:103 | 55 |
5. | Minsk | 47 | 18 | 5 | 8 | 16 | 138:144 | 54 |
6. | Riga | 45 | 9 | 5 | 9 | 22 | 93:143 | 37 |