Petr Koukal v reprezentačním dresu.

Petr Koukal v reprezentačním dresu. | foto: Michal Růžička, MAFRA

Čínský novic vyhrál v KHL i podruhé. Po vyloučení Koukala přišel trest

• 13
Čínský nováček v KHL zatím jen vítězí, ve svém druhém utkání vyhrál Kunlun Red Star nad Vladivostokem jistě 6:3. Hokejisté Chanty-Mansijsku vstřelili vítězný gól v Jekatěrinburgu při vyloučení Čecha Petra Koukala na pět minut a do konce zápasu. Půl minuty před koncem třetí třetiny využil přesilovku Jevgenij Lapenkov a stanovil konečné skóre na 2:3.

Hostující Jugra přitom v Jekatěrinburgu dlouho prohrávala, ale v 57. minutě vyrovnal na 2:2 Gorbunov. Krátce nato musel z ledu kapitán domácího mužstva Koukal, který nejprve dostal od Chlystova „sekeru“ přes ruku a v následné rozmíšce udeřil jednoho ze soupeřů hlavou.