Tomáš Hyka otevřel skóre utkání Čeljabinsku s Kazaní, v kterém domácí tým nakonec zvítězil rovněž 2:1. Necelou půlminutu po zahájení druhé třetiny poslal český útočník Traktor do vedení dorážkou v přesilové hře a s 18 body srovnal krok s nejproduktivnějším krajanem v lize Dmitrijem Jaškinem z moskevského Dynama. To doma podlehlo Čerepovci po nájezdech 2:3.
20:26 Hyka (Pilut, Kalinin)
22:02 Byvalcev (Pilut, Avcin)
26:18 Chenkel (V. Tichonov, Azevedo)
Fedotov (Sudnicin) – Manuchov, Pilut, Tělegin, Karpuchin, S. Garejev, Ogurcov, Jasinskij, Jevenko – Kravcov, Byvalcev, Kalinin (C) – Hyka, Sedlák (A), Åberg – Berglund, Osnovin, Švarjov – Kosov (A), Karlin, Avcin.
Reideborn (Miftachov) – Ljamkin, Judin, Rukavišnikov, Wikstrand, Chenkel, Žuravljov, Lučevnikov – K. Petrov, Cormier, Azevedo (A) – Zaripov (C), Safonov, Voronkov – V. Tichonov, S. Da Costa, Dawes – M. Gluchov, Burmistrov, Lukojanov (A) – Fisenko.
Rozhodčí: Morozov, Sidorenko – Sadovnikov, Sivov
Počet diváků: 2 987
07:08 Bikmullin (Sidorov, L. Hudáček)
02:22 Videll (Varone, Šestakov)
21:18 Lilja (Dietz, Michajlis)
Ivannikov (Barulin) – Bryncev, Rantakari, Volgin, A. Osipov, Loginov (A), Sidorov, K. Vorobjov – Chajrullin (A), L. Hudáček, Bikmullin – A. Kosticyn, Kučerjavenko (C), Šafigullin – Šarifjanov, Chafizov, Bjakin – Šiksatdarov, Čiviljov, Bucajev.
Ortio (H. Karlsson) – Blacker, Svedberg, Dietz (C), Heatherington, Šalapov, Metalnikov (A), Gajtamirov – Videll, Varone, Frattin – Lilja, Valk, Michajlis – Šestakov, Sagadejev, R. Starčenko (A) – Akolzin, Gurkov, Musorov – Petuchov.
Rozhodčí: Belov, Romasko – Zacharenkov, Kučava
12:19 Žafjarov (Čechovič, Ch. Wideman)
27:04 Urakov (Pereskokov, Ch. Wideman)
Serebrjakov (Melničuk) – Ch. Wideman, Pajgin, Orlov, Marin, Mišarin, Aljajev, Ručkin – Miele, Čechovič, Žafjarov (A) – Šenfeld (C), Der-Argučincev, Kloos – Gončaruk, Szwarz, Pereskokov – Urakov (A), Belevič, Verjajev.
Šikin (Saprykin) – Sproul, T. Murphy, Lofquist, Baldajev, Šustr (A), Pedan, Starikov – Lockhart (C), Toropčenko, Werek – Nikolišin, Foo, Wong – Shinkaruk, Wellman (A), Kristo – Larionov, Monachov, Bakanov – Bondra.
Rozhodčí: Sergej Beljajev, Vladimir Bukin – Konstantin Gordenko, Dmitrij Osipov
10:16 Mamin (Šalunov)
19:43 Mamin (Korosteljov, Okulov)
38:52 Slepyšev (Dahlbeck)
51:21 Okulov (Šalunov)
54:46 Leipsic (Rykov, Slepyšev)
12:33 Manninen (J. Birjukov, Koledov)
28:48 Kugryšev (Panin, J. Birjukov)
59:59 Hartikainen (Manninen, Sošnikov)
Šaryčenkov (Lars Johansson) – Naumenkov, Blažijevskij, Dahlbeck, Samorukov, Kiselevič (A), Rykov, Chajka – Slepyšev (A), M. Kempe, Leipsic – Mamin, Šalunov, Okulov – Tělegin, Andronov (C), P. Karnauchov – Korosteljov, Světlakov, Maximov – Sorkin.
Metsola (Tarasov) – Panin (C), Larsen, Koledov, J. Birjukov, A. Semjonov, Alexejev, Muchamadullin – M. Granlund, Manninen, Hartikainen (A) – Kugryšev, Kadějkin, V. Žarkov (A) – Chochrjakov, Kartajev, Sošnikov – Soloduchin, Pimenov, Baškirov – Baranov.
Rozhodčí: Naumov, Olenin – Viljugin, Judin (všichni RUS)
01:32 Alexejev (Jefremov)
31:18 An. Sergejev (Mironov, O. Lindberg)
08:14 Provolněv (Vicharev, Adamčuk)
48:47 Geraskin (Kapustin, M. Chabarov)
Adamčuk
Jerjomenko (Kuzněcov) – Hietanen, Čajkovský, Mironov (A), An. Sergejev, J. Zajcev, Bojkov, Volkov, O. Zajcev – Jaškin, Šipačov (C), Kagarlickij – Pulkkinen, O. Lindberg, Brjukvin – V. Kuljomin (A), Jefremov, Alexejev – Pankratov, Igumnov, Kruglov.
Podjapolskij (Šugajev) – M. Chabarov, Provolněv, Karimov, Adamčuk, Lalonde, Kudako (C), Nevolin, Afanasjev – J. Morozov, Vicharev (A), A. Garejev (A) – Petunin, Jo. Nättinen, Vovčenko – Geraskin, Guslistov, Kapustin – A. Alexejev, J. Jakovlev, Dumbadze.
Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Galimov, Ivanov
Počet diváků: 1 591
58:57 A. Marčenko (A. Petersson)
20:45 Macek (Golyšev)
32:48 Golyšev
Pasquale (Konovalov) – M. Osipov, Ohtamaa, A. Marčenko, Rafikov, Barancev, Čerepanov, Misjul – A. Petersson, Tkačjov (C), Korškov – Pääjärvi, Lander (A), Kraskovskij – J. Averin (A), Kudrjavcev, Alexejev – Ivanov, Iljenko, Kovalenko.
Jakub Kovář (Gross) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin (C), Ch. Genoway, Zborovskij, D. Bodrov, Mamkin, D. Zajcev – Macek (A), Golyšev, Makejev – Holland (A), Sexton, Bočarov – Litovčenko, P. Kulikov, Obidin – Bělousov, Protapovič, Ovčinnikov – Platt.
Rozhodčí: Gašilov, Gofman – Šalagin, Šišlo
07:46 Děrgačov (Danforth, A. Sjomin)
01:15 M. Aaltonen (Antipin, Švec-Rogovoj)
07:04 Bengtsson (Vey)
26:49 Ožiganov (Tkačjov, Tokranov)
32:50 Galeňuk (Vey, Podkolzin)
36:51 Tokranov (Tkačjov, Ožiganov)
37:24 Podkolzin (K. Marčenko, Vey)
44:58 Ivan Morozov (Chusnutdinov, Ožiganov)
51:15 Kemppainen (M. Aaltonen)
I. Ježov (37. Todykov) – Hultström, Katičev, Jeřábek (C), Pautov, Golovkov, Borodkin, Pylenkov – A. Sjomin, Danforth, Tedenby (A) – Bardakov, Děrgačov, Kazakov – Laričev, Mojsejev, Grebenščikov – Ivanjuženkov, Arťuchin (A), Malychin – Smolin.
Askarov (Berdin) – Galeňuk, Bengtsson, Ožiganov, Fantenberg (A), Antipin, Tokranov – Podkolzin, Vey, K. Marčenko – Švec-Rogovoj, M. Aaltonen, Kuzmenko – Ketov (C), Kemppainen, Timkin (A) – Ivan Morozov, Tkačjov, Chusnutdinov – Gordin, Grošev.
59:07 Gračov (Dzierkals, Stoljarov)
43:35 Karjalainen (J. Alexandrov, Strömwall)
47:36 Ruděnkov (Karjalainen, Rundblad)
54:16 Strömwall (Šmeljov, Rundblad)
S. Galimov (McIntyre) – Scarlett, Sund, Mamčics, Maione, Ellis (A), Murray, Ošenieks – Z. Mitchell (A), White, Komarek – Indrašis, Darzinš (C), Berzinš – Lipon, Gračov, Dzierkals – Paršin, P. Černov, Švanenbergs – Stoljarov.
Treťjak (Krasikov) – Miromanov, Pogorišnyj, Soljannikov, J. Alexandrov (C), Batyršin, Rundblad, Miščenko, Sedov – Strömwall, Točickij (A), Šmeljov – Ruděnkov (A), Rubcov, Karjalainen – Apalkov, Garajev, Ogirčuk – A. Galimov, Kolgotin, N. Kvartalnov.
Rozhodčí: Lavrencjev, Oskirko – Novikov, Černyšov
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Kazaň | 60 | 33 | 8 | 8 | 11 | 185:131 | 90 |
2. | x-Magnitogorsk | 60 | 31 | 6 | 7 | 16 | 165:138 | 81 |
3. | x-Čeljabinsk | 60 | 27 | 7 | 6 | 20 | 157:143 | 74 |
4. | x-Jekatěrinburg | 60 | 24 | 6 | 8 | 22 | 152:154 | 68 |
5. | x-Nižnij Novgorod | 60 | 22 | 7 | 9 | 22 | 170:168 | 67 |
6. | Nižněkamsk | 60 | 13 | 6 | 2 | 39 | 133:214 | 40 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Omsk | 60 | 33 | 3 | 12 | 12 | 180:134 | 84 |
2. | x-Ufa | 60 | 28 | 10 | 5 | 17 | 181:151 | 81 |
3. | x-Barys Nur-Sultan | 60 | 20 | 11 | 7 | 22 | 147:157 | 69 |
4. | Novosibirsk | 60 | 20 | 7 | 4 | 29 | 146:155 | 58 |
5. | Chabarovsk | 60 | 17 | 7 | 7 | 29 | 146:171 | 55 |
6. | Kunlun Red Star | 59 | 10 | 2 | 8 | 39 | 139:213 | 34 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-Petrohrad | 60 | 33 | 4 | 8 | 15 | 178:126 | 82 |
2. | x-Jokerit Helsinky | 60 | 26 | 6 | 9 | 19 | 174:153 | 73 |
3. | x-Čerepovec | 60 | 23 | 9 | 4 | 24 | 149:159 | 68 |
4. | x-Spartak Moskva | 60 | 20 | 8 | 7 | 25 | 157:173 | 63 |
5. | Viťaz Podolsk | 60 | 21 | 6 | 5 | 28 | 155:175 | 59 |
6. | HK Soči | 60 | 12 | 2 | 9 | 37 | 121:202 | 37 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | x-CSKA Moskva | 60 | 34 | 9 | 5 | 12 | 182:121 | 91 |
2. | x-Dynamo Moskva | 60 | 34 | 5 | 6 | 15 | 195:137 | 84 |
3. | x-Jaroslavl | 60 | 30 | 8 | 7 | 15 | 181:126 | 83 |
4. | x-Dinamo Minsk | 60 | 17 | 15 | 3 | 25 | 167:174 | 67 |
5. | Dinamo Riga | 60 | 5 | 4 | 10 | 41 | 126:211 | 28 |