Straka ukončil dlouhý rozstřel svým druhým pokusem v šesté sérii. Při svém prvním nájezdu vystřelil mimo branku Atlantu, podruhé už však Barulina v brance týmu z Mytiščí překonal.
Po nájezdech zvítězil také Petrohrad, v jehož dresu ani tentokrát nechytal nemocný Jakub Štěpánek. Tým trenéra Miloše Říhy vyhrál 3:2 na ledě CSKA Moskva, jeho první gól dal útočník Petr Průcha.
KHL
Čeljabinsk - Nižněkamsk 4:1, Jekatěrinburg - Kazaň 2:7, CSKA Moskva - Petrohrad 2:3 po sam. nájezdech (za hosty Průcha 1+0), Čerepovec - Atlant Mytišči 2:1 po sam. nájezdech (Straka rozhodující sam. nájezd a 0+1), Viťaz Čechov - Dinamo Riga 1:7.
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Kazaň | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 39:28 | 22 |
2. | Čeljabinsk | 11 | 6 | 2 | 0 | 3 | 36:25 | 22 |
3. | Chanty Mansijsk | 11 | 4 | 1 | 0 | 6 | 20:24 | 14 |
4. | Magnitogorsk | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 26:29 | 12 |
5. | Nižněkamsk | 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 26:32 | 12 |
6. | Jekatěrinburg | 10 | 2 | 0 | 0 | 8 | 17:31 | 6 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 27:14 | 20 |
2. | Dynamo Moskva | 11 | 6 | 1 | 0 | 4 | 25:24 | 20 |
3. | CSKA Moskva | 11 | 5 | 0 | 3 | 3 | 24:25 | 18 |
4. | Spartak Moskva | 9 | 4 | 1 | 0 | 4 | 23:19 | 14 |
5. | Lev Poprad | 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 24:25 | 12 |
6. | Dinamo Riga | 10 | 2 | 0 | 2 | 6 | 23:31 | 8 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Dinamo Minsk | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 | 30:24 | 21 |
2. | Nižnij Novgorod | 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 30:24 | 19 |
3. | Čerepovec | 8 | 5 | 1 | 0 | 2 | 26:18 | 17 |
4. | Atlant Mytišči | 10 | 3 | 3 | 1 | 3 | 25:24 | 16 |
5. | Viťaz Čechov | 10 | 1 | 1 | 1 | 7 | 12:33 | 6 |
EBEL
10. kolo:
Znojmo - Salcburk 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Branky: 9. Platil (Komínek), 19. Šeda (Lattner), 52. Pucher (Havlík) - 28. Raffl.
Jesenice - Linec 3:4 po sam. nájezdech, Štýrský Hradec - Villach 5:2, Vídeň - Székesfehérvár 6:5 po sam. nájezdech, Záhřeb - Klagenfurt 5:4.
Tabulka
Tým | Z | V | PP | P | S | B | |
1. | Linec | 9 | 8 | 0 | 1 | 42:31 | 16 |
2. | Klagenfurt | 9 | 7 | 1 | 1 | 37:16 | 15 |
3. | Lublaň | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:21 | 13 |
4. | Székesfehérvár | 10 | 5 | 2 | 3 | 33:32 | 12 |
5. | Štýrský Hradec | 9 | 5 | 0 | 4 | 31:27 | 10 |
6. | Salcburk | 9 | 5 | 0 | 4 | 33:34 | 10 |
7. | Záhřeb | 9 | 4 | 2 | 3 | 28:29 | 10 |
8. | Vídeň | 9 | 4 | 2 | 3 | 33:36 | 10 |
9. | Znojmo | 9 | 3 | 2 | 4 | 25:36 | 8 |
10. | Jesenice | 9 | 1 | 2 | 6 | 20:29 | 4 |
11. | Villach | 9 | 2 | 0 | 7 | 18:32 | 4 |
Slovenská liga
Nitra - Košice 3:2 (za domácí Korhoň 1+1), Poprad - Slovan Bratislava 5:2, Skalica - Martin 6:3 (za domácí Obdržálek 2+0, Šmach a Kloz oba 1+0), Zvolen - Žilina 3:1 (Čurilla a Brabenec oba 0+1), Banská Bystrica - Trenčín 0:4.
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Košice | 11 | 8 | 0 | 0 | 3 | 45:23 | 24 |
2. | Trenčín | 9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 32:13 | 21 |
3. | Zvolen | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 28:22 | 20 |
4. | Slovan Bratislava | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 34:22 | 19 |
5. | Poprad | 10 | 6 | 0 | 1 | 3 | 35:26 | 19 |
6. | Skalica | 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 31:30 | 17 |
7. | Banská Bystrica | 11 | 2 | 1 | 3 | 5 | 19:26 | 11 |
8. | Nitra | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 16:31 | 9 |
9. | Žilina | 11 | 2 | 1 | 1 | 7 | 18:34 | 9 |
10. | Martin | 10 | 2 | 1 | 0 | 7 | 23:44 | 8 |
11. | Slovensko 20 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8:18 | 2 |
Německá liga
Kolín nad Rýnem - Hannover 2:3 v prodl., Düsseldorf - Iserlohn 2:3 po sam. nájezdech, Krefeld - Wolfsburg 4:0, Augsburg - Mnichov 2:0, Straubing - Hamburk 5:6, Eisbären Berlín - Mannheim 3:2 po sam. nájezdech.
Tabulka
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Mannheim | 9 | 7 | 0 | 1 | 1 | 31:21 | 22 |
2. | Hamburk | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 32:24 | 16 |
3. | Eisbären Berlín | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 28:20 | 16 |
4. | Wolfsburg | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 20:13 | 14 |
5. | Ingolstadt | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 25:19 | 14 |
6. | Iserlohn | 9 | 3 | 2 | 1 | 3 | 22:26 | 14 |
7. | Mnichov | 9 | 3 | 2 | 0 | 4 | 20:19 | 13 |
8. | Hannover | 9 | 3 | 2 | 0 | 4 | 19:19 | 13 |
9. | Augsburg | 9 | 2 | 3 | 1 | 3 | 17:18 | 13 |
10. | Kolín nad Rýnem | 7 | 3 | 0 | 2 | 2 | 14:14 | 11 |
11. | Krefeld | 9 | 3 | 0 | 2 | 4 | 19:22 | 11 |
12. | Straubing | 9 | 2 | 1 | 1 | 5 | 20:26 | 9 |
13. | Düsseldorf | 8 | 1 | 0 | 4 | 3 | 18:26 | 7 |
14. | Norimberk | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 12:30 | 4 |