Donbass Doněck vs. Lev Praha

Třetí čtvrtfinále KHL komentuje Michal Miškovský.

Donbass Doněck vs. Lev Praha 2:3 v prodloužení (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
Z on-line reportáže je to vše, pěkný večer.
Pražané tedy vedou v sérii 2:1 na zápasy, zítra se hraje v Bratislavě čtvrtý zápas.
73:38
Góly Lev vstřelil gól! Vyhrál 3:2. Neuvěřitelný příběh! Řepík v prodloužení dvakrát seděl na trestné lavici, ale při druhém návratu na led vypálil z hranice kruhů a trefil výhru pražského týmu.
73:01
Velký závar před pražskou brankou!
72:55
První minuta přesilovky byla ze strany Donbassu marná.
71:43
Řepík v prodloužení pyká na trestné lavici už podruhé. Bude mít znovu štěstí?
71:22
Tresty Vyloučen Řepík (Lev) na dvě minuty za vysokou hůl.
71:00
Donbass má výhodu.
70:08
Ani přesilovka Lva nepřinesla rozhodnutí. Hosté se dostali ke kombinaci v útočném pásmu až v závěru, tvrdě pálil Mäenpää, ale bez úspěchu.
69:02
Další vhazování v obranném pásmu Lva. První minuta přesilovky se Pražanům nepovedla.
68:45
Zatím má ale práci Engren. Teď vyrazil střelu Podhradského do ochranné sítě.
68:08
Po přísném rozhodnutí má Lev šanci rozhodnout.
68:08
Tresty Vyloučen Kolář (Donbass) na dvě minuty za zdržování hry.
67:55
Důležitý moment Kapanen se ocitl ve velmi podobné pozici jako při svém prvním dnešním gólu, ale tentokrát nedokázal zvednout puk pod horní tyč.
67:11
Fedotěnko chtěl překvapit Engrena střelou z úhlu na přední tyč, ale brankář pražského týmu byl znovu spolehlivý.
66:46
Vyloučený Řepík si může oddechnout. Donbass přesilovku nevyužil a trest vypršel.
66:34
Laine tvrdě pálil ze středního pásma, Engren zasáhl lapačkou.
66:15
Pražané vyhazují.
65:22
Jakuceňa v ideální chvíli přihrál před bránu Dadonovovi, který z otočky nebezpečně střílel. Engren se roztáhl a puk vyrazil.
64:46
Tresty Vyloučen Řepík (Lev) na dvě minuty za zdržování hry.
64:12
Birner si na hranici kruhů řekl o přihrávku, dostal puk a hned pálil. Mimo.
63:48
Důležitý moment Po Běluchinově přihrávce před bránu si Oystrick srazil puk do vlastního brankoviště, ale Engren stihl zareagovat.
62:44
Fedotěnko místo nabízející se přihrávky na Laineho sám pálil, což byla špatná volba.
61:44
Po těsném přechodu přes modrou se hosté dostali do útočného pásma, ale nezakončili.
60:42
Proti Němcově střele z pravé strany Leighton zasáhl lapačkou.
60:01
Prodloužení začalo.
Zápas rozhodne prodloužení stejně jako v pátek, kdy se natáhlo až na rekordních 126 minut.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:05
Engren zachytil nahození a nemohl rozehrát, protože k němu rychle dojel domácí hráč. Vhazování po levici brankáře Pražanů.
57:55
Důležitý moment Novotný si dělal zálusk na nahození od modré, ale k puku se před bránou nedostal.
57:30
Důležitý moment Na druhé straně měl šanci Birner! Jeho střelu zblízka Leighton vyrazil betonem, a pak vykryl i prostor pro přihrávku.
56:12
Fedotěnko upadl v souboji v rohu útočného pásma, rozhodčí nereagují.
55:34
Důležitý moment Dadonov mohl znovu přiblížit Donbass k výhře. Z levé strany najížděl na Engrena, který dokázal vyrazil puk, klouzající brankovištěm těsně vedle.
55:12
Tresty Na druhé straně z toho vznikla potyčka mezi Zackrissonem a Bartulisem. Oba jsou vyloučeni a hraje se 4 na 4.
54:55
O další rozehrávku se postará zpoza brány Mäenpää.
53:55
Když už se pražský tým dostal do útočné třetiny, chyboval Azevedo.
53:30
Lev se teď dvakrát nedostal přes červenou.
52:02
Dadonov v útočné třetině získal kotouč, jenže neměl podporu spoluhráčů, takže za pár vteřin o puk zase přišel.