Druhý duel 1. kola play-off Kontinentální hokejové ligy komentuje Matěj Hejda.

CSKA Moskva - Lev Praha 3:2 (1:0, 0:1,1:1 - 0:0 - 1:0) konec zápasu
Konec utkání
89:50
Góly CSKA vstřelilo branku 3:2. Domácí rozhodují utkání hodně se štěstím. Skrytou střelu Grigorenka ješte mírně tečoval obránce Němec a Pöpperle neměl šanci.
86:54
Alexander Radulov se pokusil překonat Pöpperleho střelou z velkého úhlu, jenže pražský gólman se natlačil ke své tyči a puk do branky nepustil.
85:48
Klepiš vyjel od mantinelu do skvělé střelecké pozice, slovenský brankář jeho pokus vyrazil pouze na hokejku Oystricka. Kanadský obránce však v rychlosti nedokázal nasměrovat puk mezi tři tyče.
84:32
Řepík v odvážném výpadu hledal před brankou Vránu, puk k němu však nepropasíroval.
83:10
Danielsson ukryl střelu hned po vhazování. Staňa vyrazil nebezpečný pokus betonem.
82:19
Sekáč hledal před brankou volného kapitána Novotného. Ten nedokázal nasměrovat puk za Staňu.
80:49
CSKA začala druhé prodloužení velkým náporem. Pöpperle se musel co ohánět. Klepiš vyvezl puk do bezpečí
80:01
Začalo druhé prodloužení
80:00
Skončilo první prodloužení Tesně před jeho koncem Grigorenko zkoušel své střelecké štěstí ranou z kruhu, ale na Pöpperleho nevyzrál.
79:02
Vrána vypálil jedovatou střelu, Staňa kryl betonem.
78:26
Klepiš chtěl vzít zodpovědnost na sebe, ale jeho střela minula Staňovu klec
76:22
Řepík po Němcově akci v obrovské šanci. Před ním byla pouze zcela odkrytá branka. Kondratěv v poslení možné chvíli dokázal odpálit puk do bezpečí.
75:02
Domácí v posledních sekundách ve velkém tlaku. Hosté nevědí kam dřív skočit.
73:10
Cipulis v obrovské šanci však nedokázal dotáhnout svuj blafák do zdárného konce. Hossa z dorážky mířil zcela nepřesně.
71:58
Radulov v postavení mimo hru a znovu se zlobí na rozhodčí.
70:21
Persson tvrdě pálil na Pöpperleho, střela tesně lízla rameno českého brankáře a zamířila mimo tři tyče.
68:59
Rozhodčí prohlížejí video, jestli puk při pokusu Davise překročil brankovou čáru. Nikoliv.
68:19
Radulov poslal puk před branku. Obrana Lva si však poradila s útočníky domácích před Pöpperleho brankou.
67:48
Hossa zkoušel zpoza branky překvapit Staňu, ten si s jeho chytrým pokusem poradil.
66:18
Širokov napřáhl ke střele příklepem, ale jeho tvrdá rána tři tyče minula
65:49
Rozhodčí teď odpustili domácím nedovolený zákrok na Klepiše.
65:09
Igor Radulov hledal svého bratra před brankou. Ten se však k puku nedostal. O pár sekund předtím pálil nebezpečně Morrisonn, jeho střela letěla však těsně nad branku.
63:49
Hosté se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění, vhazovat se bude před Pöpperlem
63:39
Domácí, ale po vytouženém vyrovnání působí aktivnějším dojmem.
62:45
Oba týmy zatím hrají hodně opatrně ani jeden se nedostal do větší šance.
61:05
Igor Radulov se agilně probíjel do útočného pásma, byl však zastaven rozhodčím pro postavení mimo hru.
60:01
Začalo prodloužení
60:00
Skončila třetí třetina Lev se dostal díky šťasnému zásahu Birnera do vedení a dlouho vypadalo, že dokráčí k prvnímu vítězství v sérii. Domácí však zásluhou Rylova vyrovnali dvě minuty před koncem třetího dějství a poslali zápas do prodloužení. To začne zhruba za patnáct minut.
57:59
Góly CSKA vstřelilo branku. 2:2. Radulov našel volného Rylova, jenž prostřelil bezmocného brankáře hostí. Hosté byli dvě minuty od vytouženého vítězství na ledě favorita.
57:14
Klepiš s Danielssonem dobře kombinovali před Staňou a ušetřili další vteřinky.
55:48
Hokejisté Lva se už v posledních minutách soustředí na ubránění hubeného náskoku. Pöpperle ukrývá puk pod lapačkou před domácími střelci.
54:39
Hraje se relativně dlouho bez přerušení. Domácím ubíhá čas na vyrovnání.
53:49
Rachůnek s Vránou dobře podrželi puk za brankou Staňi.
52:54
Danielsson dobře bránil Radulova. Na hole domácích se dostává nervozita.
51:21
Kvaša s Grigorenkem se snažili protlačit puk za Pöpperleho. Ten však betonem zakryl všechny skulinky u levé tyče.
49:51
Mäenpää chyboval na modré. Davis ujížděl z levé strany křižovaným Mikušem. Rozhodl se pro střelu, kterou dobře kryl vyjetý Pöpperle.
48:55
Širokov nebezpečně najížděl do útočného pásma. Pöpperle si však s jeho pokusem porazil a dál drží naděje na výhru.