Reportáž skončila 12. 5. 2006 17:34

ČESKO - NORSKO

Čtvrté vystoupení hokejistů na MS v Rize komentuje Tomáš Hlavinka

28:30
Prorok se šikovně proháčkoval do útočné třetiny, přenechal Balaštíkovi, ale jeho střelu norský brankář s přehledem kryje.
27:20
Český tým vyrovnává na 1:1, Škoula střílel od modré, před brankou tečoval dobře postavený Hlaváč a připisuje si druhý gól na šampionátu.
26:44
Ojedinělá šance Norů - Holtet probruslil do útočného pásma, ale jeho střela neznamenala pro Hniličku větší nebezpečí.
25:40
Češi jsou ve druhé třetině zatím mnohem aktivnější než v první části hry. Hlinka nahrával Prorokovi před branku, ten ale nestihl vystřelit.
24:05
Bulis nahrál do šance Plekancovi, norský gólman puk vyrazil, zleva se k dorážce dostal ještě Irgl, jeho střela byla ale zblokována.
23:30
Skroder střílel od modré, ale Hnilička puk schoval bez problému do své lapačky.
23:01
Od modré střílel po vyhraném buly Hejda, norský gólman ale kotouč kryje a opět přerušuje.
22:12
Tenkrát vybruslil s pukem zpoza branky a z otočky vystřelil, Gundersen vyráží.
21:44
Češi pokračují v náporu, zprava ostře vystřelil Balaštík, Gundersen pokryl puk a přerušil hru.
21:10
Z prostoru mezi kruhy střílel po Krajíčkově přihrávce, Gundersen puk vyrazil. Puk se ale dostal znovu k Bulisovi před branku, který nastřelil pravou tyč norské branky.
20:41
Thoresen si najel do útočného pásma, dostal přihrávku od pravého mantinelu a švihem vystřelil na branku, Hnilička vytěsnil jeho střelu betonem.
20:01
Druhá třetina byla zahájena.
20:00
Skončila první třetina. Od vstřelení branky byli Norové lepší než Češi, kteří se nedostali do výraznější šance.
18:55
Norové jsou v této fázi zápasu na ledě lepším týmem, bezchybně brání a jejich výpady do útočného pásma byväjuí pro naši obranu nebezpečné. Navíc dobře napadají českou rozehrávku.
17:32
Do šance se dostal Vikingstad, ale Škoula ho výborně obral o kotouč. Z následného protiútoku se Češi k ohrožení norské branky nedostali.
16:34
Norové jsou kompletní.
16:30
Kaberle střílel od modré a Výborný se snažil jeho střelu dorazit do branky, ale lapačkou kryl puk Gundersen.
16:17
Češi dlouho kombinovali v útočném pásmu a nakonec střílel Bulis, Gundersen jeho střelu z úhlu ale vykryl.
15:27
Českému týmu začíná zkrácená přesilovka.
14:34
Poměr sil na ledě se vyrovná, Vikingstad je vyloučen za vražení na hrazení, fauloval Hlinku.