Přesilovka Česka. Za nedovolené bránění je vyloučen Iannone.
33:50
Zčistajasna šance pro Italy. Pitis ale bekhendem z pravého kruhu těsně minul.t
32:40
Kuba vypálil od modré, před brankou clonili Rolinek a Krejčí. Pátá branka ale nepadla.
30:42
Česko zvyšuje na 4:2. V levém kruhu dostal nečekaně mnoho prostoru Radim VRBATA a druhým gólem v zápase zvyšuje český náskok.
28:33
Začíná přesilovka Česka.
28:30
Síly na ledě se na tři vteřiny vyrovnají. Pittis je vyloučen za držení hole.
26:33
Přesilovka Itálie. Výpad Italů se neobešel bez faulu. Za nedovolené bránění je vyloučen Čáslava.
26:33
Italové se dostali do přečíslení, Ramoser objel branku, vypálil, puk se dostal a modrou, po další střele zblízka v pádu dorážel Fontavive, ale mířil jenom do Pincova betonu.
24:59
Zahrozili Italové. Chitarrone pálil nebezpečně z levého kruhu.
24:18
Češi diktují tempo hry, jsou jasně lepší než Italové, teď to jen vyjádřit gólově...
21:29
Česko využívá přesilovku - 3:2. ŽIDLICKÝ si křížnou přihrávkou vyměnil puk s Eratem a z levého kruhu prostřelil italského gólmana.
20:01
Byla zahájena 2. třetina. Česko hraje přesilovku, za napadení byl po skončení 1. třetiny vyloučen Trevisani.
20:00
Konec 1. třetiny. Po divokém úvodu se hra uklidnila, Češi hrají efektně, ale bez efektu vyjádřeno ve skóre. Brankáři Hellovi dvakrát pomohla tyč po jeho pravici.
17:30
Italové se po dlouhé době dostali na dostřel k Pincovi, jeho pozornost prověřil zleva z úhli veterán Chitarroni.
15:50
Novotného útok se dostal do velkého tlaku, střílenou přihrávku na Kotalíka ale Italové zblokovali.
14:36
Scandella pálil zleva, propagační střelu Pinc vyráží a zlepšuje si mizernou úspěčšnost zásahů.
13:30
Kombinace první řady skončila nepřesnou přihrávkou Erata na Eliáše.
12:43
Dalčí tyč, trefil ji Krejčí.
11:09
Italové se ubránili. Největší šanci měl Kotalík, jeho rychlou sřelu z pravého kruhu ale jeho střela se od vzdálenější tyče odrazila mimo.